Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhesen,2100 as...

JackMolly kérdése:

20 hetes terhesen,2100 as méhnyakkal, napi több keményedéssel mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat,meg mindent írjatok légyszi ami hasznos lehet!napi 3x2 magnesii citricit írt a dokim.ez elég?
2012. máj. 8. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg elég azt szedni, de mellette pihenj, amennyit csak tudsz. Én második babámat várom, mindkét terhességemnél a 20. héttől nekem is ilyen értékű volt a méhszájam. Az elsővel a 42. hétig húztam, indítani kellett, mert nem akart magától megindulni, most a másodikkal 35 hetes vagyok, a nyákdugó már elment, de nem is tudtam pihenni annyit a 2 évesem mellett, mint az első terhességem alatt. De azért most se zárom ki, hogy nem húzom ki végig! :) Szóval, ha pihensz, szeded rendesen a magnéziumot semmi baj nem lesz! :) További szép babavárást!
2012. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is ne izgulj,így még ki lehet húzni egy jó darabig!ën is ebben a cipőben járok sajna! Nagyon jó,h kaptál magnéziumot,és tényleg pihenj amennyit csak lehet! Én sajna egész napos fekvésre vagyok ítélue,hogy ne legyen gond,de amúgy is macerás a terhességem!ne idegeskedj,és ne emelgess nehezet!akkor nincs gond! Az orvosom szerint ez az érték pedig 2. vagy 3. babánál normális!

2012. máj. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Első babámat várom,így még rosszabb a helyzet,hogy tudjam mi ami még normális és mi az ami már nagy gáz.Próbálok egész nap feküdni és reménykedek.
2012. máj. 9. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Ne keseregj,azt elfelejtettem,h nekem is első baba,még 6 hetem van,amit szigorúan ágyban kell töltenem!amikor megkésdeztem a dokimat,h ücsöröghetek-e,majdnem lenyelt keresztbe! Sosem bírtam a fekvést,és utálom,h a párom kiszolgál,meg h anyósom úgy mászkál a házban,mintha otthon lenne! (bár tudom,h segíteni akar) de a piciért mindent megtennék! Ez most egy nehéz időrzak neked is,de tartsd be az orvosod utasításait,akkor nem lehet baj! 30hkm
2012. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés.Ilyenkor milyen gyakran kell ellenőrizni a méhszáj állapotát?csak mert furcsállom,hogy az én dkoim azt mondta,hogy 6 hét múlva menjek vissza...
2012. máj. 9. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát a 6 hét tényleg elég hosszú!nekem 3 hetente kell mennem!
2012. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 4 hetente jártam a dokihoz, most 2 hetente kell mennem.

És tényleg nyugi! Ez még nem olyan rossz érték, hogy aggódj miatta!!! Most a második babával én nem is tudtam pihenni, de már a 35 hetes vagyok! ;) Amúgy csak akkor van gond, ha görcsölsz is, mert akkor nyílhat a méhszáj, de még akkor se biztos, hogy tovább fog!


Első voltam.

2012. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!