Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok, mitől fáj a...

28 hetes vagyok, mitől fáj a hasam alja?

Figyelt kérdés
Olyan mintha görcsölnék,amikor kelek fel az ágyból,vagy néhány lépésnél,amikor húzódik a hasfal.Nem volt még ilyen csak keményedtem,mitől lehet?
2008. ápr. 22. 07:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja,azt még elfelejtettem,hogy amikor leülök,olyan,mintha a hüvelyemből sugározna fel a fájdalom a méhemig.Sajnos már a nyitott méhszájra is gondoltam.Nagyon aggódok
2008. ápr. 22. 07:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanigy vagyok. Bár nekem fél ujjnyira volt nyitva a külső méhszájam 2 hete,de nem tudom,hogy ettől van e. Bár nekem sokszor szokott nyílalni is a hüvelyembe.


28 hetes kismama

2008. ápr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs nyitva a méhszájam,és teljesen rendben megy minden a várandósságommal,még keményedések is csak néha-néha mutatóba jönnek csak,de a 28. hét környékén észleltem először,amiről beszélsz.Most 36 hetes vagyok,és még mindig megvan.Amikor sokat ülök,és felállok,akkor szoktam érezni,hogy fáj,húzódik az első 15-20 m megtételéig.Gyanítom attól lehet,hogy egyre nehezebb a baba.
2008. ápr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sokta segítettetek,megnyugodtam picit.Köszönöm!Boldog babavárást.
2008. ápr. 22. 07:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!