Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A peteszák mérete alapján...

Princi kérdése:

A peteszák mérete alapján állítólag 7 hetes terhes vagyok, az embrió mérete alapján viszont 5 hetes. Mindenre azt írják, hogy szabályos, de szívhangot vagy pulzálást nem látnak. Találkozott már valaki hasonló helyzettel?

Figyelt kérdés

A méretek: gsd 19 mm, crl 4.3 mm, ys 3,6 mm.

Segítséget szeretnék kérni nagyon meg vagyok ijedve.


2012. máj. 8. 18:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál, a baba 7,1mm holnapra visszarendelt mert még mindig nincs szívhang......
2012. máj. 15. 17:12
 12/18 anonim ***** válasza:
De csak nőtt az embrió??!! És a petezsák??
2012. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az is nőtt de nem mondta mekkorára.De nem bízik a továbbiakban és nem válaszolt arra a kérdésemre, hogy hogy lehet hogy szabályos alakú és nő de nincs szívhang.
2012. máj. 16. 00:28
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nézesd meg egy másik dokival is!!!

Hüvelyi uh-val nézett?

2012. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia! Írj mi újság? Ugye nincs baj?
2012. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm hogy segítettek illetve bíztatatok, de sajnos kedden kezdődött a spontán vetélésem és még most is tart, majd megőrülök a fájdalomtól.
2012. jún. 2. 00:31
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén és szívből sajnálom! Abszolút átélem a helyzetet! Sok-sok kitartást kívánok, pár hónap múlva biztos Neked is sikerül!!!!
2012. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is veled együtt érzek még pedig ezért: Tavaly nekem is volt hasonló helyzetem.A petezsák nőtt,az embrió maradt sajnos csak 2mm de még 10 hetesen is! Szívhangja volt,de nagyon gyenge.Október 6-án meg kellett szakítani :( Sokáig sírtam és tedd te is ezt ha jólesik! Rá 5 hónapra újra sikerült,most 7 hetes vagyok és nagyon félek! De arra kérlek te se add fel,nemsokára megint összejön neked is és úgy tudom a második terhesség meg szokott maradni!
2012. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!