Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reménydekhetek-e még, hogy...

Reménydekhetek-e még, hogy lesz szívhang?

Figyelt kérdés
Fél évig probálkoztunk a babával, a 6. hónapban sikerült. Március 17-én volt az utolsó menstruációm, így az alapján 7 hét 3 napos terhes vagyok. Két hete már az 5. héten voltunk dokinál, mert már kétszer volt sajnos spontán vetélésem így már az elején írt fel utrogestant. Amit azóta alkalmazok is. Akkor az 5. héten 6*8 mm-es volt a petezsák. A jövő hét kedden tehát a 8. héten kellett volna mennem vissza a dokihoz, de mivel a hétvégén sárgásbarnás folyást észleltem (és attól én megijedtem, mert a két vetélés barnás folyással kezdődött)így ma reggel elmentünk a férjemmel a dokihoz. Azt mondta a folyás miatt nem kell aggódni kisebb fertőzés, de nem árt, nem is írt rá semmit. Igazából nem is emmiatt aggódom. Hanem azért mert még nincs szívhang. A baba nőtt, mert most már 11mm-es. Erre azt mondta a doki, hogy ez a méret a 6.hétnek felel meg. Ő szerinte biztos később volt a peteérésem, mint ahogy azt a menzi alapján számoljuk. Tehát szerinte egy héttel később fogant a baba. A jövő hét kedden kell visszamennem, remélve, hogy addigra lesz szívhang, mert különben harmadszor is missed ab vár rám. Nagyon aggógom e miatt. Kérem írjon tapasztalatokat olyan akinek szintén nem egyezett a menzi alapján számolt hét a ténylegessel, vagy aki járt már hasonlóan! És hogy a 11mm-es méret tényleg a 6.hétnek felel meg!? Nagyon félek, nagyon vártuk ezt a babát! Köszönjük!
2012. máj. 8. 12:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A két vetélés után azt mondta a doki, hogy ha harmadszor is terhes leszek már menjek rögtön az 5. héten és felírja az utrot. Így is lett felírta, a 12 hétig folyamatosan alkalmaztam, a 8. héten gyönyörű szívhang volt. Kislányom most 1,5 éves. Most a kistesót várjuk nagyon. Nem gondoltam volna, hogy harmadszor is baj lehet miután már volt egy gond nélküli terhességem. Ezért írta fel most is az utrot már az 5. héten és soha senki nem mondta még,amit írtál! Én is pont attól félek, hogy igazad van, de azért reménykedem! Köszi a választ!
2012. máj. 8. 15:32
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megijeszteni. Az nagyon jó, hogy van szikhólyag, akkor reménykedhetsz, hogy a gép nem tökéletes. A szikhólyag élő terhességre utal:))))
2012. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyébként én tudtam, hogy mikor voltunk utoljára együtt a párommal és ahhoz képest sok idő telt el nagyon mire lett szívhang.

Teljesen üres volt a petezsák 6+0 napon! 1,5 cm nagyságú volt

rá egy héttel 28 mmx20 mm körüli szikhólyaggal és babával.

Most pénteken megyek vissza kontrollra, hogy mi a helyzet, én is nagyon aggódom, mert túl későn lett szívhang.

2012. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a választ! Már nem lett szívhang, sajnos a baba elhalt! Most már vérzek is, holnap megyek missed ab-ra! Mivel ez a harmadik vetélésem, most genetikai és egyéb vizsgálatokat fogunk kérni, amúgy várunk 3 hónapot és próbálkozunk tovább. Nem adjuk fel! Üdv mindenkinek!

2012. máj. 14. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!