Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reménydekhetek-e még, hogy...

Reménydekhetek-e még, hogy lesz szívhang?

Figyelt kérdés
Fél évig probálkoztunk a babával, a 6. hónapban sikerült. Március 17-én volt az utolsó menstruációm, így az alapján 7 hét 3 napos terhes vagyok. Két hete már az 5. héten voltunk dokinál, mert már kétszer volt sajnos spontán vetélésem így már az elején írt fel utrogestant. Amit azóta alkalmazok is. Akkor az 5. héten 6*8 mm-es volt a petezsák. A jövő hét kedden tehát a 8. héten kellett volna mennem vissza a dokihoz, de mivel a hétvégén sárgásbarnás folyást észleltem (és attól én megijedtem, mert a két vetélés barnás folyással kezdődött)így ma reggel elmentünk a férjemmel a dokihoz. Azt mondta a folyás miatt nem kell aggódni kisebb fertőzés, de nem árt, nem is írt rá semmit. Igazából nem is emmiatt aggódom. Hanem azért mert még nincs szívhang. A baba nőtt, mert most már 11mm-es. Erre azt mondta a doki, hogy ez a méret a 6.hétnek felel meg. Ő szerinte biztos később volt a peteérésem, mint ahogy azt a menzi alapján számoljuk. Tehát szerinte egy héttel később fogant a baba. A jövő hét kedden kell visszamennem, remélve, hogy addigra lesz szívhang, mert különben harmadszor is missed ab vár rám. Nagyon aggógom e miatt. Kérem írjon tapasztalatokat olyan akinek szintén nem egyezett a menzi alapján számolt hét a ténylegessel, vagy aki járt már hasonlóan! És hogy a 11mm-es méret tényleg a 6.hétnek felel meg!? Nagyon félek, nagyon vártuk ezt a babát! Köszönjük!
2012. máj. 8. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, normális-e a méret.

Én 2 nappal a 6. hét betöltése után voltam UH-n és nem volt szívhang csak 15mm petezsák+ szikhólyag.

8. héten már volt szívhang és 15mm-es volt a baba.

2012. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem sem középidőben volt peteérésem, hanem utána.
2012. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tökéletesen megfelel betöltött 6. hétnek a mérete, szinte biztos, hogy picit később fogant. Reménykedhetsz, természetesen. :)


Drukkolok, és sok boldogságot!


[link]

2012. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nekem a babám 11 mm volt a 7 hét 2 napján.


szerintem jók a méretek,és nem 6 hetesnek felel meg hanem 7 nek.

2012. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm!

az jó, hogy nőtt és, hogy már 11mm-es, de akkor vajon miért nincs szívhang?!

2012. máj. 8. 14:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam hasonló volt a szitu: menstruáció szerint már a 8. hetet töltöttem, amikor először mentem orvoshoz. Azt gondoltam lesz szívhang is... Hát nem így lett: 6+3 hetesnek mondott a doki, pontosan egy héttel később 7+2 hetesnek mondott. Nagyon kétségbe estem. Aztán rá 4 napra másik doki 8+4-nek állapított meg, ami a 12. heti UH-on be is bizonyosodott. Tehát végül egy héttel el is tolták a szülés várható idejét! Október 15-el kezdtem és végül november 2-re vagyok kiírva!

Ne izgulj! Csak pozitívan! Tudom mondani könnyű!

A méret egyébként betöltött 6. héten szépen megfelel!

Pihenj sokat!

2012. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja ezt elfelejtettem, hogy 7+2-nél volt először szívhang!

Nyugi!

2012. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi neked is. ma vagyok 7+3 napos de azért reménykedem
2012. máj. 8. 14:52
 9/14 anonim ***** válasza:

De most mit látott???, Babát nem láthatott vagy mondta, hogy embriocsomó? szikhóhag van a petezsákban?

utrogestantól simán nő a petezsák élő baba nélkül is, nekem ezt mondta adoki, ezért nem is írta fel a szívhang nélkül, nehogy becsapjon minket is.

Nekem a 6. hét elején üres petezsákot látott, 1 hét múlva már benne volt a baba szívhanggal és 0,5cm-en.

2012. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezt írták a papíromra: Az uterusban egy szabályos 11 mm-es petezsák. Jól ábr. szikhólyag.
2012. máj. 8. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!