Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhe vagyok, akkor kb...

Bucibabuci kérdése:

Ha terhe vagyok, akkor kb mennyi idős lehetek?

Figyelt kérdés
Augusztus óta 2 havonta menstruáltam, ami 3 napos volt (aug. okt. dec.)Februárban voltam orvoshoz, sajna nem ahhoz, az akihez szoktam járni. Hüvelyi vizsgálatot csinált + rákszűrést ultrahangot nem. Azt mondta minden rendben, jövő hónapban meg fog jönni, ha mégsem menjek vissza ír fog.gátlót. Április elején megjött 3 napig tartott.Most olyan érzésem van, mintha mozogna a hasamban a gyerek, a nadrágjaim nem érnek össze rajtam, és olyan kismama kinézetű hasam van. Orvoshoz 2 hét múlva tudok elmenni. Amúgy már van 2 gyerekem velük sem volt hányinger meg ilyesmi, csak menszeszem maradt el, de múlt hónapban meg volt. 3. gyerek mozgását mikor lehet már érezni?, a vizsgálatokról nem szeretnék lekésni.
2012. máj. 8. 06:00
 1/10 anonim ***** válasza:
12.héttől érezheted ha sokadik.De lehet a 15-20.héttől is.Nem hiszem,hogy ilyen rendszertelen ciklussal teherbe estél volna.Gondok vannak a hormonjaiddal,mert nem normális ha így jön meg.És mivel van már 2gyereked is,gondolom nem vagy fiatal.
2012. máj. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászat kérd meg, adjon beutalót vérvételre, ahol nézik a hormonokat.
2012. máj. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
28 vagyok, 20 évesen elment egy babám, azóta van hogy fél évig sem jön meg, mégis első próbálkozásra sikertültek a gyerekek, ezért nem vagyok benne bizos. Sajna most úgy dolgozom, hogy még egy tesztet sem tudok venni, mással meg nem szeretnék hozatni
2012. máj. 8. 06:07
 4/10 A kérdező kommentje:
vérvételen voltam ,a pajzsmirigyet nézték, minden rendben
2012. máj. 8. 06:08
 5/10 anonim ***** válasza:
(Akkor védekezni kéne,ha nem szeretnél több gyereket) Bocsi,tudom hogy ez bunkóság,de ha ennyire összevissza neked minden,akkor nem bizhatsz a jól bevált megszakítással.
2012. máj. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a vizsgálatokról nem szeretnék lekésni, akkor szerinted el akarom vetetni ha terhes vagyok?
2012. máj. 8. 06:17
 7/10 A kérdező kommentje:

Indulok dolgozni, az ilyen védekezni kellett volna válaszok kíméljenek!

Ha terhes vagyok, akkor sem a segélyre pályázok.

2012. máj. 8. 06:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor 2 hét múlva kiderül, hogy terhes vagy e vagy sem. Itt nem fogsz biztos választ kapni.
2012. máj. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lenne egy teszt legalább. Ha terhes vagy és már érzed is a babát, akkor az első szűrésekről már lemaradtál. Viszont ettől még vár rád jó néhány vizsgálat. Én az első gyermekem 13 hetesen éreztem először a harmadikat 19 hetesen.
2012. máj. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha volt hüvelyi vizsgálat és megvizsgálta manuálisan a méhed, akkor érezte volna, ha terhes vagy, főleg, ha 12 hetes elmúltál. Már a 6. hétben is biztosan meg tudják állapítani.
2012. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!