Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is feltűnőbb a narancsb...

Másnak is feltűnőbb a narancsbőre?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, az életben még ilyen egészségesen nem étkeztem, csak ásványvízet iszok, sok zöldséget és gyümölcsöt eszek... na de a fenekem brutálisan narancsbőrös lett. Nem zavar, hiszen örülök, hogy terhes vagyok, csak az érdekelne, hogy ez normális e?
2009. jún. 24. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.Az az igazság hogy nekem a vádlimon volt a terhesség elött de csak akkor látszódott ha összenyomtam mostmeg elég ha behajlítom a lábam:(((Szóval azt nem tudom hogy normális-e de nem vagy egyedül:)

Boldog babavárást

32 hetes km

2009. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

25 hetes vagyok, eddig 5-6 kilóval több mint a terhesség elején. Hozzáteszem a melleim 2 számot nőttek és nagy pocakom van. De a fenekem és a combom is narancsbőrős, pedig odafigyelek. A combom terhesség előtt nem volt ilyen. Így szerintem normális, majd szülés után letornázzuk! :)

Szép és boldog babavárást!

2009. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 16 hetes vagyok és nekem is sokkal jobban látszódnak!De én nem is merem már kenni narancsbőr elleni krémmel, csak a pocimra való csíkok ellenivel azt is!
2009. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok! Majd szülés után letornázzuk :-)! Nektek is boldog babavárást na meg könnyű szülést!
2009. jún. 24. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
En terhesseg elott is sokat sportoltam es ezt most sem hagytam abba (persze modjaval). Az izmaim eddig teljesen feszesek voltak, de szinte a terhesseg elso jelekent vettem eszre magamon hogy "petyhudte" valtam.. Ez az izmok lazulasa miatt van, termeszetes velejaro.. En is remelem, terhesseg utan elmulik! De a csikok ellen majd olajat hasznalok a 3. hotol.
2009. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!