Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti használtatok a terhesség...

Ti használtatok a terhesség alatt szoptatós párnát? Ha igen, mikortól, és változtatott valamin?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 21:42
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Én 24hetes vagyok, és kb.2 hete használok.

Nekem ha oldalra fordulok, akkor egyből rugdosott a pici, mert neki nem volt jó. Most a párnát szépen beszoktam igazítani és így tudok oldalt fekve is aludni. Szerintem hasznos dolog, mert utána a babánál is tudod majd alkalmazni.

Te mennyi idős vagy?

Boldog Babavárást!

2012. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is használtam, kb a 20. héttől. Nekem nagyon jó volt, hogy kényelmesen tudtam az oldalamon aludni. Szépen beigazgattam a pocim alá, nagyon jó volt. A vége felé pedig szuper. Nem húzódott annyira a pocim, mikor oldalt feküdtem. :)
2012. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is anno a 22. hét körül vettem meg...végig aludtam rajta, majd miután megszületett a kisfiam szoptattam vele és a mai napig azzal alszom annyira megszerettem :)
2012. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasznaltam es nagyon kenyelmes volt.
2012. máj. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én alváshoz nem tudtam használni, viszont a kanapén ülve nagyon jól jött, a derekam mögé tettem és nagyon jól megtámasztotta. A végén már csak így volt kényelmes ülni.
2012. máj. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már nem tudom mennyi idős voltam mikor kaptam, mert ennek már több mint 2éve, még mindig azzal alszok és most 15 hetes terhes vagyok és így az első perctől használom. Nagyon jó nagyon szeretem.
2012. máj. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!