Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt ez? Tapasztalat?...

Mi volt ez? Tapasztalat? Tegnap kb.2 órán keresztűl 2 percenként keményedtem. Este már csak 1-1*. Lehet a szülés előjele?

Figyelt kérdés
38+3 hetes aggódó kismami
2009. jún. 24. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

jósló fájások ezek, hamarosan beindulhat a szülés is,

figyeld magad

kórházba csak akkor kell bemenned, ha a magzatvíz elfolyik, vagy sűrűsödnek a fájások, kb 5 perceként 1 perces

2009. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Tuti hogy jóslók voltak,és ne aggódj,ez eltarthat egy 1 hétig is hogy csak jóslók vannak,de a szülés még nem biztos hogy be is indul.Én 8 hete szültem,és másfél hétig mindennap azt hittük hogy szülök,mert jöttek a jóslók ezerrel.:)Aztán egyszer csak arra ébredtem éjjel,hogy 6 percesek a fájások (a többit átaludhattam) És aztán mentünk a kórházba hogy megszülethessen ez a kis csoda,aki itt szuszog a mellemen.Könnyű,boldog szülést neked!És ne aggódj!
2009. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolót kérdezném:

Milyenek voltak a 6 perces fájásaid?

Görcsök is voltak?

Mert nekem "sima" kőkemény keményedések voltak ezek de görcs,hátfájás..stb.. nem társúlt hozzá!

Köszi a válaszokat!

2009. jún. 24. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok:Bocs,hogy csak most reagálok,de egész nap sírt a babám,mert fájt a pocija. :( Eleinte nekem se voltak ezek konkrét fájások,inkább csak 6 percenként bekeményedett a pocim,és feszítő érzés volt.De a derekam meg a hátam nem fájt,és abban se voltam biztos hogy most bemenjek-e a kórházba,mert ez már a szülés,vagy csak jósló.Mert én úgy képzeltem hogy majd nagyon erős fájások lesznek,és akkor nem tudom eltéveszteni,hogy ez szülés.Aztán később már elkezdett a derekam is görcsölgetni,és utána bementünk a kórházba reggel 7-kor,és 11:15-re meglett a kis csajszikám. :) Jajj,de izgis dolgok várnak rád!Ha megszültél írjál majd hogy milyen volt,drukkolok neked!
2009. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy:)Köszönöm!!!

Tehát akkor önmagában a keményedés még nem szülés?Vagyis valamivel párosúlnia kell ahhoz h tudjam: most kell indúlni?!

Akkor ha keményedek és derékfájdalom,görcs vagy bármi hasonló erős érzés társúl hozzá,akkor már indúlhatok?

Annyira félek h nem fogom időben észrevenni.Vagy legalábbis későn tudatosúl,h na,mostmár itt az idő.

Nem akarok feleslegesen bemenni a kórházba,mert egy: 50 km-re van tőlünk,kettő: nem akarok felesleges "riadalmat" kelteni:))

Most tuti zizinek nézel,de teljesen kivagyok:))

Gondolom ezen mindenki átesik..

Jobbulást a picúrnak,remélem mire ezt olvasod már elmúlt a pocifájás:))

2009. jún. 25. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!