Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit érzek olyankor lent a...

Mit érzek olyankor lent a méhemnél mintha megakarna jönni vagy mintha nyomna valami? Nagyon rossz. Nem görcs szerű hanem inkább feszít.35 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, mikor még terhes voltam, így a vége felé.

Sosem kérdeztem erről senkit, Én arra gyanakodtam, h sztem a baba feszíti már a belő szerveim, és h készül a szervezetem a szülésre. Nekem is olyan volt, mikor megjön.

2009. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jósló fájásaid és keményedéseid, méhösszehúzódásaid vannak.
2009. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem korai még?Milyen sűrűn jelentkezhet.Sajna 1edül vagyok itthon sőt még kocsi sincs addig nincs baj amíg nincs vérzés meg nem folyik a magzatvíz nem?Most elmúlt megyek pihenni.Köszi a válaszokat.
2009. jún. 23. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj miatta, nem korai. Nekem 32 hetes korom óta van. Ha nem vérzel és nem megy a magzatvíz, akkor oké.

Csak edz a szervezeted a szülésre. De ettől még nem indul be a szülés. Akkor lehet belőle szülés, ha egyre erősebbek lesznek és rendszeresekké válnak, időtartamuk 40-60 másodperc. Nekem volt olyan nap (valahogy 35 hetes lehettem) mikor bent a munkahelyemen elkezdtem írni a gyakoriságot, kb időtartamát.

Nekünk az előkészítőn mondták, hogy ha nem tudod eldönteni, hogy ez csak jósló vagy az igazi, akkor vegyél egy meleg fürdőt. Ha csak jósló, abbamarad. Ha az igazi, akkor nem marad abba.


De most úgysem vagy még soros. :-) Most már én jövök. :-)

40+5

2009. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. jún. 27. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!