Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondanátok a véleményetek?...

Elmondanátok a véleményetek? Ma voltam dokinál

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam, de megjött. Jobbanmondva nagyon sötét, szinte fekete, barna valami, ami mára már szinte nincs is. Elmentem a dokihoz, mert egyébként is mentem volna, mert clostit szedtem már 2 alkalommal és azt mondta, hogy menjek vissza, ha esetleg megjön a mensim. Ilyenkor szokta felírni újból a clostit. Szóval elmentem hozzá és hasi uh-val megvizsgált és mondta, hogy terhesség nincs, viszont visszamaradt egy tüsző, ami nem repedt meg. Lehet ettől ez a nem normális mensi? Hasi uh-val teljesen kizárható a terhesség? Szoktak tévedni a dokik? Megbizom ám a dokimban, mert jó orvos, csak nem nagyon tudok tőle kérdezni semmit, mert leblokkkolok nála és nem jut eszembe semmmi, amit szeretnék kérdezni. Mindig akkor jutnak eszembe a dolgok, amikor már eljövök. Jövő héten kell mennem kontrollra.Na majd most felírok elötte mindent. (csak valószínű akkor majd a papírt felejtem itthon :) )
2009. jún. 23. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A vélt fogamzástól számított 20-25 napon belül lehet a terhességet ultrahanggal igazolni. A nem várt napjaiban még egyáltalán nem biztos, hogy lehet valamit látni a terhességből. (a tesztek jó pár nappal hamarabb "látnak" mint a dokik) A Closti okozhat cisztát. Nekem anno azt mondták, hogy fogjam menekülőre attól a dokitól aki ultrahangos követés nélkül több hónapig akarja szedetni. Nekem aztán ég sem volt szükségem rá. Erre fele több doki is úgy szedeti, hogy egyik hónapban igen a másikban nem. Többektől hallottam már, hogy a Closti mentes üres hónapban sikerült a baba.
2009. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Miért teszed fel kétszer ugyanazt a kérdést??? http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=Elmondan%E1t..


Várj egy kicsit, még kaphatsz választ. A dokid nyilván ért a dologhoz. Ha nem hiszel neki vegyél tesztet, vagy menj vissza 1 hét múlva, bár amúgy is visszahívott.

2009. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2009. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!