Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, hogy sokat kutyázok?...

Baj, hogy sokat kutyázok? Sokat simizem, meg egy-két puszi a buksijára elcsattan, nem birom megálni hogy ne pusziljam meg. Baja lehet a babának?

Figyelt kérdés
Utána egyböl bemegyek és korházi kézfertötlenitövel mosakszom.34 hetes vagyok,és gyerek korom ota kutyázom.Állat kattant vagyok,4 kutyánk van.
2008. ápr. 21. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt semmi baj,és a doki is mindent rendben talált,akkor szeresd a kutyusokat,ahogy te akarod.Nekem is van 2,de nem puszilom amiota tudom h babát várok,csak simogatás,én a macskáktol jobban tartok.Jo babavárást!19 hetes kismama
2008. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod most sokan "anyázni" fognak, legalábbis abból ítélve amit előzőleg hozzászóltak eggyesek.Nekem 2 kutyám van amíg picik voltak mindig jöttek puszit adni amikor megláttak.Hogyha el lehet kapni kutyától valamit szerintem én már rég túl vagyok rajta, mert visszavettem magamból jócskán, néha még így is elcsattan 1-2 pusza, de óvatosan ezekkel.Menj te is toxoplasmára nekem jöv. héten csinálják, hogyha már átestél rajta akkor semmi probléma ha nem akkor még van rá esély de igazából nagyobb esélyed van egy paradicsomtól elkapni mint a kutyáidtól akiket tisztán tartasz.
2008. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínü,hogy már átestél a toxo-n.

Azért én terhesen nem puszilgatnám (nem is puszilgattam)

a kutyáinkat.

11hetes kislány anyukája.

2008. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jaj, én is mindig kísétésbe esem, hogy "megcsókóljam" a pici mókuskámat ( ő az én én kiskutyám ).de azért ne puszilgassuk őket.ezt meg kell állni, még nem terhesen se egészséges.

a simivel nem lesz semmi baj, szeretgesd csak nyugodta.persze utána kézmosás, de ahogy írtad ezt tudod.

boldog babavárást

2008. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2008. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat toxo-n már átestem ,minden rendben volt.
2008. ápr. 21. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kutyusom, igaz Anyánál van, de amikor nála vagyok, sohasem tudom megállni, hogy ne gyöntöljem meg jól. Igaz én nem puszilgatom, de ölbe veszem, simogatom, játszom vele. Szerintem ebből nem lesz gond!
2008. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!