Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka sokszor felkelek mert...

Éjszaka sokszor felkelek mert zsibbadnak a kezeim, és fájnak! mitö van ez? az oldalamon alszom mert az a legcélszeröbb de mostmár az sem jo, a kézzsibbadás meg fájdalom miatt. mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is érdekelne a válasz,mert ugyanezzel küszködök! Minden éjjel arra ébredek,hogy zsibbadnak a kezeim!
2008. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nálam is így volt,szinte mindenem pillanatokon belül elzsibbadt.

Azért van,mert az erekben megnő a nyomás.Lehet a vizesedéstől és lehet,hogy a baba is nyom pár ideget.

Sajnos nem nagyon tudtam ellene tenni semmit,mert a masszírozás sem segített.

2008. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam tegnap a neten,hogy ha zsibbad a kezünk akkor magasabban kell lennie mint a szivünknek,azt nem irták mintöl van,nekem napközbe szokott hát akkor megoldhato hogy föltegyem,de alvás közben nem tudom mit kéne tenni,ha lehet-e egyáltalán.34 hetes kismama.
2008. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!!!én 32 hetes vagyok én is ezzel a gonddal küszködök.Én már voltam végette szívorvosnál is,de minden ok.Sokszor olyan zsibbadás van az ujjaimban,hogy aludni sem tudok,mert nagyon fáj.Kb 1 hete még napközben is kínoz.Én azt a magyarázatot kaptam hogy a víz nyomja az idegeket az ujjakban,és ettől zsibbadnak.És mikkor aluszunk akkor a vese működés lelassul,így a víz tovább van a szervezetbe,és nemtud kiürülni.Én mikkor még nem szedtem a magne B6,éjjel még az izomgörcs is elkapott,az ujjaimban ,meg a lábamba.De most megszünt.Neked a lábaid nem dagadnak? Boldog babavárást mindenkinek!!!!!
2008. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.kicsit megnyugtató hogy nem vagyok egyedül ezzel.én 24 hetes vagyok,és nem dagad a lábam,(még most).Boldog babavárást mindenkinek!
2008. ápr. 21. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia az előző válaszoló vagyok.Az még jo ha nem dagad a lábad.Nekem is a 24 héttől zsibbadnak az ujjaim.Nyugodj meg,szerintem nem lehet az ujjzsibbadással semmit csinálni.Nekem is a lábdagadás a 28 héttől van.
2008. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt mondta a védőnő, hogy a zsibbadás, izomgörcs a magnéziumhiány miatt van.
2008. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!