Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen, kombinált teszt...

13 hetesen, kombinált teszt után is meg kell csináltatni az AFP-t?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az AFP-t nem kell megcsináltatni, csak ha akarod és végképp nem 13 hetesen, hanem 16. Ha előbb vagy később veszik le hozzá a vért, akkor fals eredményt ad és fölöslegesen parázol. Egyébként ez egy elavult vizsgálat, nincs rá szükség, nem mutat meg semmit és nagyon gyakori a tévedés.
2012. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ó,Gabka 77,ki mondta,hogy nem kell?Én a 3. babát várom,bp.-i vagyok,a Hajdú doktornő csinálta meg a kromoszóma vizsgálatot a 12. héten(CVS)az Istenhegyin,mégis el kellett mennem AFP-re-holott ha valakinél,akkor aztán nálam semmi értelme nincs-és jövő héten amikor megyek vissza Hozzá a genetikai UH-ra-19. hetes vagyok-ennek is vinnem kell az eredményét.

Kérdezőnek:ha integrált tesztet csináltatsz akkor nem kell AFP,mivel annak a 2. vérvétele tulajdonképpen az(a 16. héten veszik le).

2012. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki, aki kicsit is kompetens a dolgokban, tudja, hogy nincs olyan, hogy kötelező, pláne az afp. Egyébként sok kórházban el is hagyják, annyira megbízhatatlan vizsgálat. Amúgy pedig minden vizsgálat a te döntésed, akarod vagy sem. Lehet, hogy te mindennek aláveted magad kérdezés nélkül, de a tudatos ember előbb tájékozódik a vizsgálatok mikéntjéről és értelméről, majd önállóan (az orvosa vagy más olyan személy, akiben megbízik javaslatát figyelembe véve) dönt arról, hogy mit akar és mit nem.
2012. máj. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kórházfüggő is. Nálunk ha nincs afp eredményed nem csinálják meg a 18. heti genetikai uh-t, mehetsz magánba.

Én megcsináltatom, mert semmiből sem tart, csak hidegen hagy az eredménye. Ha valamin, hát azon kár izgulni.

2012. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok."Kedves" Gabka77,elég kioktató,lekezelő a stílusod.Tudatos embernek tartom magam,és hiszed vagy nem,nem vetem alá magam mindennek(és tájékozódom is).Ahová én járok is KÖTELEZŐ volt AFP-re menni,nem szabadon választott program.Ennyi.És a Hajdú doktornő IS kéri az eredményt,pedig magánba,fizetős helyre megyek.Mondjuk ahogy megfogalmazod a véleményed nem csoda,hogy elég alacsony százalékon állsz.
2012. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Kedves" második válaszoló, lesz még rosszabb százalékod, mint nekem, ugyanis az ilyen lepontozóhadjáratot űzőket előbb-utóbb mások is megutálják.

NINCS olyan, hogy valami kötelező, legfeljebb egyes orvosok kérik, mások meg nem. De nem fognak puskát a fejedhez, hogy csináld! Semmire nem kényszeríthetnek, magándoki mondhatja, hogy ő kéri az XY dolgot, másként nem vállal, de kötelező semmi sincs.

2012. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár unszimpatikus a válaszod,és a stílusod is,NEM pontozgatok le.Se Téged,se mást.Nem ezért jövök erre az oldalra...
2012. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!