Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes uh. -n már látszik a...

16 hetes uh. -n már látszik a baba neme?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, talán 60%-ra tudják megmondani.
2012. máj. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 16 hetesen megmondták, hogy kislány.

Már lassan egy éves a kislányom

2012. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15+4 hetesen látszott a fiam kukija. Na azt nem lehetett összekeverni semmivel!:)
2012. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy helyezkedik el a baba, akkor meg tudják mondani, de ilyen korai terhességnél még nem szokták 100%-ra. Nekem a 18.hetin mondták meg 2d uh-n, és az már 100% volt, mert látszottak a képen a szeméremcsontok. Ami egyértelműen kislányra utal.
2012. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg látszódik,de nekem se a 20 se a 22 héten nem látták.Főleg a baba helyezkedésétől függ.
2012. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 16.uh-án már 100%-ra mondta a doki hogy fiú,az is lett,most 2 hónapos :-)2D-s volt a gépe.
2012. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 14és fél hetesen már meg tudta volna mondani a dokim, de amíg nézte sajna csak a hátát mutatta a drága..most 16 és fél hetesen megyek 4D re, ott azt mondták meg fogják már tudni mondani és elkövetnek mindet amit tudnak, hogy mutassa magát (ugye dokinál csak 1-2percet néztük, ez rövid idő volt). aztán 19.héten úgyis megyek Hajdú Krisztinához genetikaira, nagyon dícsérik, hogy a babák nemének megállapításában is profi, ott biztos majd ő is mond valamit..ha egyezik majd azzal, amit most fognak látni, akkor az orvosnő tapasztalata alapján adni fogok a véleményére..ezen a 4D én meg meglátjuk mit mondanak...
2012. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!