Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellbimbóm mikor fog elválto...

A mellbimbóm mikor fog elváltozni?

Figyelt kérdés

5 hetes vagyok, és a mellbimbóm még nem mindig "áll". Ha hozzáérek, vagy ha fázom, vagy felkelés után áll ki csak.

Ez mikor fog változni, mert gondolom a szülés után a szoptatáshoz teljesen át kell rendeződnie, hogy mindig kifelé álljon, hogy szoptatni tudjak! :)

lehet, hogy bugyuta kérdés, de első baba, és kiváncsi lennék, hogy mikor fog ez megváltozni? :))



2012. máj. 2. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! hát figyu.. én 22 hetes vagyok, de a mellbimbóim még nem nagyon változtak, esetleg rózsaszínesből átmentek kicsit barnásabb árnyaltba és tényleg minimálisat nőtt mindkét bimbóudvar. ezen kívül semmi. az előtejem viszont 2 hete úgy szivárog, mintha muszáj lenne neki. majd idővel változik, alkati kérdés, hogy mikor. egyszer csak :) ne aggódj. boldog babavárást!
2012. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is az első babámat várom és már 34 hetes vagyok!

Nekem eddig még csak abban változott, hogy sötétebb lett és nagyobb egy kicsivel!

Én is furcsállom, hogy nem keményedett be vagy ehhez hasonló dolgok.

2012. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Akkor ez még arrébb van, hogy megváltozzon :)

Gratulálok a babákhoz, boldog babavárást, és könnyű szülést majd Nektek! :)))

2012. máj. 2. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülye vagyok, de mi az, hogy "nem áll ki" a mellbimbód. Esetleg a tiéd befelé forduló? Mert az én bimbóm alapból mindig kifelé áll, az más kérdés, hogy különböző ingerek (pl. hideg) hatására keményedik meg.
2012. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az enyém is kifelé áll, csak nincs mindig megkeményedve. És arra lennék kiváncsi, hogy kinek mikor kezd úgy maradni. Mert ugye ha megszületik a kisbaba, akkor a puha mellbimbóból nem tud szopizni, csak ha meg van keményedve mindig, és úgy tudja csak bekapni. :)
2012. máj. 2. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!