Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismamik. Hogy...

13 hetes kismamik. Hogy vagytok? Hogy telt a 12 hét? Milyen lett a genetikai uh-otok? Van más is akinek sokat fáj a feje?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 12:00
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Én ma töltöm a 14.hetet.De még emlékszem a 12.hétre.:D

Szerencsés helyzetben vagyok mert semmi bajom.Nem is volt és nincs is.Talán picit fáradékonyabb vagyok de semmi más.A fejem csak akkor fáj,ha nem alszom eleget vagy felidegesítem magam.

Az UH hál' istennek normális.Semmi gond nincs.Azt mondták szépen fejlődik a baba.

Baj van?


Boldog babavárást!

2009. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a fejfájáson kivül nincs bajom.nekem is jó lett az uh:-)első baba?nekem igen.
2009. jún. 23. 12:59
 3/4 anonim válasza:
Első,és már most nagyon félek.Úgy mindentől.Rendben lesz-e vajon minden,na meg a szülés....Szinte állandóan ezzel álmodom.Amúgy is nagyon izgulós vagyok....:(
2009. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 12. hetet töltöttem két napja. Eddig semmi extrát nem tapasztaltam azon kívül,hogy szaglásom egy kopóéval vetekszik, idegi állapotom cseppet labilis bár már tudom kezelni én is és a környezetemben élők, étvágyam szinte 0 de a múlt hónapban volt egy hét amikor a hűtőt is meg birtam volna enni, ennek ellenére mégis könnyebb vagyok egy kilóval de közben kis zsírpocakom nőtt. Egyre többet érzem hogy a gyermekem nem igazán fér el a méhemben és helyet csinál magának ami néha kellemetlen feszülést ilyen mindjárt bemenstruálok érzést kelt. Ultrahangra 2 nap múlva megyek amit izgatottan várok és remélem minden rendben lesz!
2014. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!