Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok, és majd...

31 hetes vagyok, és majd kijukad a hátam a bordáimnál, illetve kicsit oldalt, elfog múlni?

Figyelt kérdés
2 napja ez van már alig birok feküdni, ülni, csak ha talpon vagyok azt birom, de akkor meg vizesedek. Ez szűlésig már nem múlik el? vagy enyhül? Vagy mit lehet tenni ellene???
2008. ápr. 20. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a dologot.A babád akarja kifúrni magár azoldaladon?(Az enyémnek szokása,most is ezzel játszik.)A vizesedés szinte biztos,hogy nem fog elmúlni.
2008. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem 26.hét óta, akar szétszakadni a hátam és az oldalam, most 34 hetes vagyok és semmit nem változott. A védőnő azt javasolta, hogy mindenképpen csak feküdjek, ha nagyon fáj. Nagyon nehéz olyan pózt találni amikor nem fáj, de próbáld meg te is.
2008. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Azt úgy írjuk hogy LYUK.

LYUK

LYUK

2011. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!