Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-36hétben menyi a normális...

35-36hétben menyi a normális keményedések száma?

Figyelt kérdés
elég sokat napi 10nél többet keményedik a hasam és párszor rá is görcsölök szemérem csontom meg íszonyatosan fáj szerinetetk milehet?
2012. ápr. 29. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szedsz még magnéziumot?

Amúgy én nagyon sokat keményedtem, és elég erősen, biztos, hogy többet mint napi 10, a doki mondta is, hogy pihenjek sokat, szedjek a 37. hétig magnéziumot, mert különben előbb jön a babám. Az eredmény, hogy a babám 40 hét 3 napra érkezett meg, és a szülés előtt napig nem nyíltam semmit sem...

Szóval a sok keményedés elvileg nem olyan jó, és jobb ha lát doki is ilyenkor, de ha magamból indulok ki, akkor még hetekig bent maradhat a babád, és nem is biztos, hogy ettől nyílni fogsz még, úgyhogy nem feltétlen jelent bajt.

Ha aggódsz, fájdalmaid vannak, akkor viszont menj orvoshoz inkább.

2012. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem szedek magnéziumot le álitot a doki és a méhlepényem is elkezdet beérni a két fiamat36-37dik héten szültem de nem volt ilyen érzésem
2012. ápr. 29. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet ő is korábban fog jönni, és azért érzed már ennyire ezt, lehet jósló fájások már ezek.
2012. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
engem ahogy leállított a doki a magnéziumról és a diaphyllinről, rá 3 napra meg is szültem a 37. héten. hasonlóképpen 10-nél többel kezdődött naponta és olyan fura volt minden. ki is nyíltam 2222-re, még a gyógszerek abbahagyása előtt, de én ilyen szempontból extrém eset voltam asszem. ez a gyerek ki akart jönni, na :-) de hogy hova sietett alig két és fél kilóval? :-) azt máig sem értem
2012. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!