Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon faj a derekam es...

Nagyon faj a derekam es hatalmasakat nyilall a hasamba valamint kemenyedesek. Hamarabb akar jonni a pici vagy ez igy normalis 34 hetesen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet abszolút normális. amilyen kerge időjárás van most, nem csoda, hogy így reagálsz rá! Nekem annak idején vihar idején mindig 'jelzett' a babám. 11 hós kisfiú anyukája
2009. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ilyen keményedésekkel kerültem 32 hetesen kórházba, 1 ujjnyira kinyílt a méhszáj, de a fájások rendszertelenek és gyengék voltak úgyhogy bent maradt a bébi. Most 37 hetes vagyok, a tünetek azóta is megvannak és még mindig egyben vagyunk, a doki szerint nem is úgy néz ki mint aki ki akarna jönni... Úgyhogy megijedni nem kell, én is hiába aggódtam, az egyetlen amit elértem vele egy jó kiadós fejfájás.

Minden jót nektek

2009. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!