Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e valami dolog, hogy...

Van-e valami dolog, hogy biztosan tudjam, hogy fiam lesz-e vagy lányom?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 20. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ezt biztosan nem lehet tudni... Talán a legbiztosabb a megérzésed, én is a legelejétől azt éreztem hogy fiam lesz és bejött. Azt mondják ha jobban kívánod a savanyút és a sós ételeket akkor fiút vársz, ha édeset kívánsz akkor lányt. Olyat is hallottam már, hogyha többet alszol a jobb oldaladon akkor fiú, fordítva lány. De ezek csak babonák.21 hetes kismami
2008. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem válaszolónak, talán a megérzés, de az is csalhat. Ha már a babonánál vagyunk, ha a kismama szélesedik, akkor lány, ha csucsosan nő a hasa, akkor fiu.
2008. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs.Babonák vannak,de arra nem lehet alapozni. Majd az uh-on ha szerencséd van,akkor megtudják mondani. Én amikor terhes voltam,100%-ig biztos voltam benne,hogy kislányom lesz. Tévedtem.:D Most lesz 3 éves a fiam. Nálam nem jött be a megérzés dolog.:)
2008. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok sok babona van.A férjem azt mondta az elején,hogy kislány,és tényleg az,de biztosra csak a 30. heti UHn tudta mutatni a doki.

No meg ami a fentebb lévő babonákból kimaradt,ha kislány,akkor kínozza az anyját.Nos ez nálunk bejött.A kis Csengém,már a 24. héten tiporta a bordáimat,feszegette a pocim oldalát,ha valami nem tetszett neki,vagy éppen evés közben rúgott gyomorba,mert nem tetszett,hogy a kajával megtelő gyomrom miatt kevesebb helye van:)

2008. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ultrahang. :) De még az sem 100%. Mesélte valaki, hogy nekik végig lányt mondtak, és amikor megszülett a gyerek, kiderült hogy kisfiú! Persze ez rendkívül ritka, hogy ennyire ne tudják megmondani, és hogy mindig olyan "szerencsétlenül" forduljon a gyerek, hogy egy jó idő után se lássák a kukacát.
2008. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szülés, illetve 16. hét után az uh, ha megmutatja magát.

A többi csak mende monda..

2008. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!