Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggodjak vagy ne a rozsaszin...

Aggodjak vagy ne a rozsaszin folyás miatt?

Figyelt kérdés
sziasztok.5 hetes terhes vagyok.menzi kimaradt.doki szerint minden rendben.tegnap este együtt voltunk párommal..ma reggel el kellett mennem nagy wc-re és minimálisan halvány rozsaszin folyásom volt..a folyás az megszokott nálam de nem a szin.nem görcsölök.nem fáj semmim..babás tüneteim ugyanugy kinoznak és még is aggodok.lehet az erölkösétöl?vagy az esti együtt lét?vigasztaljatok..azota nincs semmi..bár a derekam lent fájdogál de az anélkül is szokott..irjatok.
2008. ápr. 20. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az esti együttlét az oka.Ma lehetőleg ne emelj nehezet,és próbálj meg sokat pihenni.Úgyis vasárnap van:)Mivel azt mondod,hogy nincs már így serintem ne aggódj,de azért majd ha legközelebb mész dokihoz,gondolom visszahívott 1-2 hét múlvára,akkor kérdezz rá.
2008. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is így volt.Annyit mondott a dokim,hogy nyugodtan szeretkezzünk,de ne hűbele-Balázs módjára és a párod,óvatosabban csinálja,ill.ne tolja be tövig.Bocsi,de máshogy nem tudom leírni.Azért kérdezd meg a saját dokidat is.15 hetes kismama Vigyázzatok magatokra.
2008. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 33 hetes vagyok, volt egy vérzésem 29 hetesen, és most tegnapelőtt. Mindkettő pár csepp volt. Az első után benntertottak a kórházban egy hétre, kaptam infúziót visszatartás végett. Most is bent akartak fogni, de feküdni otthon is tudok. De a következőnél már most megmondták, hogy bentfognak.

Én e tapasztalatok alapján azt gondolom, hogy ha a tüneted csak egyszer jelentkezik, és nem tartós, máskor nem veszed észre, akkor nem kell félned. Sokan a mensi idejében még véreznek is, barnáznak. Ha aggódsz, hívd fel a dokidat, kérdezz rá,v agy menj be az ügyeletre, akkor nyugszik meg az ember.

De ha megszűnik az egyszeri tünet, ne aggódj. Pihenj, nem lesz baj:-)

(mi is egyben vagyunk még)

2008. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt ilyen kb 16 hetesen. Szex után rózsaszínes, kicsit véres folyásom volt. Szerencsére a babának semmi baja, valószínűleg csak a szextől volt, azóta csak nagyon óvatosan csinálhatjuk.

27 hetes kismama

2008. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mi itt bármit írhatunk,majd akkor lehetsz telkesen nyugodt,ha a doki megnéz...Lehet hogy az esti eggyüttlét az oka,de lehet hogy nem.Nekem az előző terhességnél volt az 5héten rózsaszínezés,majd vérzés,a baba elment....A mostani terhességemnél is volt kb a 8-10 héten rózsaszínezés,de a babának SEMMI BAJA!!Szóval teljesen csak a doki fog tudni megnyugtatni,én a helyedben elmennék dokihoz... 31hetes kismama
2008. ápr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja bocsi,most olvasom hogy azóta már semmi...Az jó..De azért én egy telefont megeresztenék a dokinak,aztán majd ő eldönti,hogy akar e látni,vagy sem....
2008. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!