Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől lehet kézzel...

Hányadik héttől lehet kézzel érezni a has aljánál, a méhnél a kis domborulatot?

Figyelt kérdés

4. hét közepén járok, és arra lennék kiváncsi, hogy hányadik hét az amikor már érezni lehet, hogy picikét be van dagadva, vagy nagyon picit duzzadtabb, mint eddig :))

Mikortól kezd el nőni? :))) Tudom, hogy még sokáig nem látszik, de mikor van az, amikor egy nő már észreveszi magán, akár tapintással, akár szemmel? :)



2012. ápr. 28. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem most a 15.hétben. addig a haspuffadás az haspuffadás volt, nem lehetett még a babának betudni. viszont mostmár puffadás nélkül is el kezdett látszódni, de persze csak feszülős, alakra simuló ruhákban, tehát még azért nem szúrják ki mások, nem adják át az ülőhelyet a bkv-n :D
2012. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem, ha a hátamra feküdtem 13-14 hetesen már volt egy kis "dombocska" ami már a picúrka volt. De egyébként alkatól is függ, hogy mikor kezd el látszódni a pocak.

Boldog Babavárást!

23 hetes km

2012. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 12-14. hét között átlépi a szeméremcsontot, addig azt lehet érezni, ahogy a picit duzzadtabb, megnövekedett még a telt hólyagot előre emeli. Tehát a 12. hét után érezheted effektíve a méhedet. :) Sok boldogságot! :))


38 hetes kismama

2012. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!