Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 10 hetes terhességnél...

Kb 10 hetes terhességnél lehet 9mm-es az endometrium? ´

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 15:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tüszöt miért nem látott?A menstruáció közeledése miatt?
2009. jún. 22. 17:55
 12/15 A kérdező kommentje:
Lehet úgy számolni,hogy 10 hete kezdödött az utolsó rendes menstruációm?
2009. jún. 23. 17:12
 13/15 anonim ***** válasza:

légyszi ird meg miért ragaszkodsz ennyire a 10 héthez? nem értem mit szeretnél kihozni ebből az egészből....

(negyedik válaszoló)

2009. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Április 13-tól számolom az utolsó rendes menstruációm óta, azért írtam kb 10hetet(azóta volt még két gyenge menstruáció s ezért érdekelt,tényleg terhes vok e.A menoteszt negatív lett,de ugyanúgy furán érzem magam,mint aki terhes.Egy barátom szerint tévedek,nem vagyok terhes. Most vettem 2 tesztet(Gabriel),majd kiderül
2009. jún. 24. 14:53
 15/15 anonim ***** válasza:
ha 9mm az endometrium akkor kizárt hogy terhes legyél 10 hetes terhessége pedig egy nem orvos is felismer az ultrahangon. nem akarlak elkeseríteni de tényleg nem vagy terhes. majd a köv. hónapban szorítok!
2009. jún. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!