Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamák ebben a...

Hogy vagytok kismamák ebben a "csodás" időben?

Figyelt kérdés
Én annyira lusti vagyok,semmihez nincs kedvem ma,még anyukámmal sem volt kedvem beszélni.
2009. jún. 22. 12:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia.Én 30 hetes leszek, de én is olyan vagyok mint akit agyon csaptak.Lusta vagyok, szinte csak fekszek, vagy itt ülök a gép előtt.

Este jót aludtam, de már majdnem fázok.

Egyébként én már azt is hallottam hogy augusztusig ilyen idő lesz, változékony, és hogy az augusztus lesz meleg.Majd kiderül nemsoká.

2009. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jobban örülök ennek az időnek mint a nagy melegnek!De nagyon nyomott lett a hangulatom,és van bennem valami belső feszültség is.Semmihez sincs kedvem.Tegnap óta elég furcsán fáj a hasam,kicsit aggódom is emiatt.A picúrom mocorog,szerencsére őt nem viseli meg ennyire ez az idő.

Azért jó lenne ha nem lenne kánikula,legalább is Aug.27-ig akkora vagyok kiírva:)

2009. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!