Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamák ebben a...

Hogy vagytok kismamák ebben a "csodás" időben?

Figyelt kérdés
Én annyira lusti vagyok,semmihez nincs kedvem ma,még anyukámmal sem volt kedvem beszélni.
2009. jún. 22. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

iszonyatos fejfájósan :(


13hkm

2009. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én annyira örültem a lehűlésnek tegnap.De ma nálunk egész nap esik, és elég nyomott vagyok.Meg olyan mintha gombóc lenne a torkomban.Elég furcsa érzés.De nekem most ez is jobb, mint a nagy meleg.Azt nagyon nem bírom.Pedig még előttem a nyár nagy része.Augusztus 27-re vagyok kiírva.

Üdv: 30 hetes kismami

2009. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Fejfájás kipipálva.Amúgy egész nap aludnék,még a csontjaim is fájnak.Rémes...


Kitartás!

34 hetes kismami

2009. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is iszonyat nyomottan vagyok. Az érdekes az h a kislányom is itthon van, 5 éves, és unatkozunk mindketten. Semmihez nincs kedvünk.....

29+3heteskm

2009. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én meg sokkal jobban vagyok mint a nagy melegben:)Meg a baba is jobban érzi magát...amikor meleg volt szegénykém alig moccant már azt hittem hogy valami baja van aztán jött a lehűlés és megértettem hogy ő sem szereti a hőséget!

Utolsónak:Én Augusztus 24-re vagyok kiírva:)

2009. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nyillallt az also reszem hogy azt hittem a tegnap hogy megszulom a picit!34 hetes
2009. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Álmos, nyomott és fáj a fejem.

Amúgy jobb, mint a múltkori meleg... Akkoris így voltam, csak nem voltam ennyire elkábulva:)


18 hetes km

15 hós anyuka

2009. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is álmos vagyok! És a Babám is alszik,mert ma még szinte meg se mozdult,ugy kellett noszogatni,hogy rugizzon,mert aggódom. Amugy nemtudom az idötöl van-e,de a hasam is fájogat,kitudja mi lesz ebböl... 36 hetes
2009. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban vagyok mint a nagy melegben. Jobban tudtam este aludni, így sokkal kipihentebb vagyok. A babám is sokat mozog, bezzeg a nagy melegben jó ha párszor bejelentkezett. Ma meg meg sem áll. :)

Üdv. 25 hetes kismama

2009. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megnyugodtam,hogy nem én vagyok ilyen extrémen lusta.Hátha holnap jobb lesz.Mindenkinek kitartást!
2009. jún. 22. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!