Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert jonnek ki mellbimbomon...

Miert jonnek ki mellbimbomon barna szemolcsok? Ez baj? 6 honapos kismama vagyok

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Fú, tudom tök gáz, de nekem is volt ilyen, és idővel levált...blőő...elég undorító tud lenni, de mondhatom tök normális jelenség a terhesség miatt. Eszeveszett hormonok. :)

Nyugi, elvileg nem jelent semmi baj, idővel visszaáll majd a rendes kerékvágásba, de ez eltarthat még egy darabig. Nekem szoptatás alatt tűntek el.

2012. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen es utana levallik.. de eleg erzekeny es ha a polo hozzaer akkor faj :/ koszi a valaszt :)
2012. ápr. 26. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
:DDDD Ez engem is érdekel,mert nekem is jöttek ki ilyen apró kis kiálló valamik..szemölcsök! :D Elég undorító sztem is. :))
2012. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem csak egy jött, de az pont a bimbóm hegyén.. gondolhatjátok hogy néz ki.. :( egyre csúnyábbnak érzem magam, pedig a rokonok szerint inkább meg vagyok szépülve. hát őszintén nem tudom, hogy ők kit látnak és kit láttak eddig :D mindenesetre remélem elmúlik..

boldog babavárást mindenkinek!

egy szintén 6 hónapos kismami

2012. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen az tény hogy egy cseppet megcsúnyulunk így pocakosan,meg van minden bajunk. :DD Gondolom a külvilág azért mondja mert nem látnak minket meztelenül :DDD vagy mert átélték már ők is és tudják jólesik egy-két szép szó! :DD Engem igazából jobban aggaszt hogy olyan lettem mint egy zebra....tiszta csík a hasam meg a mellem is..áhh.. Hát mindegy az vigasztal hogy amiért én megcsúnyulok annál szebb dolog lesz nemsokára a karomban! :))) Boldog babavárást nektek is! :)
2012. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azok sima mirigyek szerintem.Eddig is ott voltak,csak terhesség miatt bebarnultak.Nekem is van,bár engem abszolút nem zavar...
2012. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is zavart, és ahogy előttem írták, a szoptatás alatt elmúlt.
2012. ápr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!