Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A PG 53 mikroszkópot most...

A PG 53 mikroszkópot most probálom kitapasztalni. Sokan irják, hogy ne babráljam a méhszájat. Akkor mégis hogy lehet cervix váladékból mintát venni?

Figyelt kérdés
Aki használja, melyik mintavételt alkalmazza inkább: nyál vagy cervix váladék?
2008. ápr. 19. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a kérdést a teherbeesés rovatban tedd fel. nagyobb az esélye, hogy választ is fogsz kapni...
2008. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarsz TE cervixet levenni???????Ez a doki Feladata.!!!!!
2008. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia.Igazuk van ne cervixel próbélkozz.Nekem is a mikroszkóppal sikerült teherbe esnem és csak nyállal csináltam lámpafény felé fordulva (természetes fénynél semmit nem láttam)nagyon szépen kivehető a minta de cervixből nem látható.Sok sikert hozzá. Egy 24 hetes kismama.
2008. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A cervixet a hüvelyből tudsz venni nem kell ahhoz a méhszájat basztatni, de nyállal is működik. De ha biztosat akarsz vegyél -LH tesztet az pisilős és nem tudod elrontani én a PG 53-hoz sík hülye voltam, de a pisilős LH bejött.
2008. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Maradok a "nyálas megoldásnál", még könnyebb is. A cervix váladékot azért kérdeztem, mert a leírás is javasolja. De én sem szívesen matatok ott lenn naponta... Köszi az építő jellegű válaszokat!
2008. ápr. 19. 15:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a nyál jött be! Ha tükör felé fordulsz, akkor is nagyon szépen látszik.
2008. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na most kétszer megcsináltam egymás után. Először páfrányos volt félig, másodszor meg csupa pötty. 3 a magyar igazság... De ilyenkor mi van???
2008. ápr. 19. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Na én pont ezért vettem LH tesztet, mert ahányszor néztem annyiszor volt más. Mondom én tök hülye voltam ehhez.
2008. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az nem baj épp átmenetben vagy csináld meg később vagy holnap akkor majd csak egy minta lesz.Befolyásolhatja az is ha ettél előtte,mert azt nem szabad kb. fél óráig.
2008. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget! Ma az ovu teszt pozitiv volt, es pafranyokat is lattam!
2008. ápr. 20. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!