Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok, néha bekemény...

17 hetes vagyok, néha bekeményedik a méhem, mitől van ez, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek dokihoz, addig szívesen vennék 1-2 tanácsot, elég ijesztő jelenség.

2012. ápr. 25. 07:07
 1/4 A kérdező kommentje:
fájdalmas is
2012. ápr. 25. 07:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Szedd a magneb6-ot, az segít ellene.3*1-ben
2012. ápr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 18 héttől rendszeresen keményedett. Magnézium, jó sok, igaz nekem ez sem segített. Orvosom szerint napi 10 nem gond, nekem volt 30-40. Végül nem lett semmi gond, méhszáj egyáltalán nem nyílt. Ez utóbbi a lényeg!
2012. ápr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen említsd meg a dokidnak. Nekem is ilyen korán kezdődött, rövidülni kezdett a méhnyakam, ami azóta szerencsére nem változott és a méhszájam is zárt, de táppénzen vagyok azóta is, napi 4-5-6 szem Magnesi citricii-t szedek, néha No-spát,a MagneB6 nekem nem volt elég sokat pihenek, csak séta és az itthoni napi dolgokat csinálom csak.
2012. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!