Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam cukorterhelésen, és 2...

Voltam cukorterhelésen, és 2 óra múlva 7.5 lett az eredmény. Az nagyon rossz?

Figyelt kérdés
éhgyomri 4.0 lett. ezzel diétáztatnak?
2012. ápr. 24. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

7.8 a felső határ.

Lehet, hogy pici diétát javasolnak.

dietetikusnál voltál?

2012. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem még nem. tegnap volt a vérvétel, és ma kaptam meg az eredményt.
2012. ápr. 24. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Inzulint nem mértek egyúttal? Nekem 8as lett a cukrom, de az inzulinom 10x a normálnak! Nézess utána annak is, mert sosem lehet tudni!
2012. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, a 7,5 szerintem egyáltalán nem rossz eredmény. Én 1-es típ. cukros vagyok, ezért merem mondani, most tervezzük a második babánkat. Ha van lehetőséged, akkor otthon is nézz magadnak néha vércukrot, vagy menj le a körzetihez/patikába és nézesd meg a biztonság kedvéért, kerüld a cukros, szénhidrát dús ételeket, azzal magadnak is csak jót teszel. Étkezések után azért kell megvárni a másfél, 2 órát, mert ha közvetlenül étkezés után mérsz, akár 9-10-ig is felmehet úgy, hogy egyáltalán nem vagy cukros, szóval erre oda kell figyelni, nehogy feleslegesen stresszeld magad.
2012. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4.-ik köszönöm a válaszod, aranyos vagy
2012. ápr. 24. 15:44
 6/7 A kérdező kommentje:
de majd jövöhéten megyek a belgyógyászhoz majd mond valamit vagy jól rámijeszt......
2012. ápr. 24. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Glükózszirupos vagy zsömle-tejes terhelést csináltak nálad? Előbbinél ez még elfogadható, utóbbinál már magas.


Engem 7,7-el továbbküldtek diabetológiára. Biztos ami tuti alapon, egyeztess a nődokiddal, hogy ő mit javasol. Lehet csak annyit fognak mondani, hogy egyél kevesebb szénhidrátot :)

2012. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!