Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség alatt egy...

Lehet terhesség alatt egy kicsit diétázni?

Figyelt kérdés
Én már így is dundi vagyok(és nem csak divatból mondom), és nem szeretnék már hízni de a babának sem szeretnék ártani.
2008. ápr. 19. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem javasolta az orvos,mert mar 15 hetes korom ota vizesedik a labam,h so es fuszermentesen etkezzem.Egyek nagyon sok fehet hust/csirke,pulyka,hal/,sok gyumolcsot,es sok zoldseget.

De szerintem olyat ne csinalj,h most drasztikusan elkezdj fogyozni,mert az nagyon nem jo.

En ugy gondolom,h azert kerd ki az orvosod velemenyet Te is,de amit leirtam abbol baj nem lehet,ha ezeket is beiktatod,es mondjuk a feher kenyeret,edesseget ezekre csereled,azert elmondom nekem is borzalmas nehezen megy,es szoktam bunozni,edesseggel,mert addig azon kattog az agyam amig nem ehetek vmi fini edesseget.

Nagyon boldog babavarast kivanok

20 hetes kismama

2008. ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kell is. vagy is ez azt jelent hogy nagyon oda kell figyelni mit eszel, cukros csokis dolgokat fére tenni. olyan kenyeret ami teljeskiörlésü... amit a szervezeted könnyen emészt. egyél nap 5x de csak akkor, ne nassolj, ez a´diéta.
2008. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1800 calóriánál nem szabad többet enni és akkor nem hízol, de fogyózni nem szabad.
2008. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szabad, persze, de nem fogyózni!

Ahogy előttem is mondták, hagyd el a finomított cukrot tartalmazó élelmiszereket, fehér kenyeret, cukros üdítőket, rágcsálnivalókat-végül is az összes üres kalóriát, és akkor biztos nem fogsz sokat hízni, ráadásul sokkal egészségesebben fogsz étkezni.

Én mióta babát várok, érdekes módon, kevesebbet eszek, mint előtte, pedig sokat unatkozom, mert kénytelen voltam a 3.hónaptól itthon maradni, és mégsem az evés az első, ami eszembe jut, ha nme tudok mit kezdeni magammal.

Eddig (31.hét)8 kiló jött fel, úgy, h 3 hónapig feküdnöm kellett.Én is 5-6 kg súlyfelesleggel kezdtem,és félte, h nagyon elszalad majd velem a ló, de szerencsére eddig nem így történt.Nme mondom azt, h nem jelent önmegtartózataást, mert én is elszopogatnék esténként egy kis Milka-v.Bocicsokit, de úgy oldom meg, h nem tartok otthon ilyesmit, sőt, semmi rágcsálnivalót.Egyedüli, amire elcsábulok,a Hohes-C, azt vhogy nagyon kívánom.Kenyérből csakis a teljes kiőrlésű jöhet szóba(pl.Bakonyi barna) igaz kétszer annyiba kerül, mint a fehérkenyér, de fele annyival jól laksz, és a rosttartalma miatt laktatóbb.Viszont a köretek közül a rizst, krumplit(nem sülve) ugyanúgy megeszem, mert azért a szénhidrát kell.

2008. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Szerencsére az édességet/édes dolgokat abszolút nem kívánom.
2008. ápr. 20. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!