Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudom leküzdeni a...

Hogyan tudom leküzdeni a nikotin utáni vágyamat?

Figyelt kérdés
Amikor megtudtam, hogy kb 2 hetes vagyok, egyből letettem a cigit, és nem is kívántam. Most 24 hetesen annyira vágyom rá, de kibírom, mert a babám fontosabb. Miért van az, hogy most jobban kívánom a cigit?
2008. ápr. 18. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is ilyenkor jött elő nagyon. Én sajnos nem tudtam kitalálni semmit, amitől könnyebben el lehetne viselni.
2008. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Az hogy lehet hogy annyi idő alatt nem ürült kia nikotin? Én is letettem már rég remélem nem jön elő semmi elvonási tünet.
2008. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha jót akasrz magadnak és a babának, akkor végleg letszed a cigit. Az lebegjen a szemed előtt, hogy ha hozzányújsz, akkor ártasz vele a babának!

Kitartás!

2008. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bendzso ***** válasza:
100%
szia! én is csak azt tudom mondani: kitartás :0) nekem mindig a lelkiismeretem szabott határt! gondolj bele, mennyi rossz történhet a cigizés miatt (ebben a témában, ezer fórumon mindenféle horrortörténetet olvashatsz, nem kell részleteznem), rögtön elmegy a kedved. ha majd megszületik a baba, abbahagytad a szoptatást, és akkor is rá akarsz gyújtani, majd arra is rá fogsz jönni, h milyen eszetlen drága a cigi, azt a pénzt meg inkább majd a babára költöd és aztán észre sem veszed és vége a cigizős korszaknak :0)
2008. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindig amikor megkívánod akkor képzeld el milyen jó lenne rágyújtani és a leendőbeli babád ágya fölé hajolni és telibe fújni a pici tüdejét azzal az ocsmány szarral.Hiszen ez történik, mert mindent megkap, főleg a cigit és az alkoholt, mert a méhlepény nem tudja kiszűrni.Ha ez nem segít akkor semmi.
2008. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!