Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi cukorbetegseg 1....

Terhessegi cukorbetegseg 1. gyerek.2, gyerek?

Figyelt kérdés
Ha az elso babanal kialakult a betegseg, akkor a masodiknal is varhato, de mikortol kell elkezdeni a dietazast? Mar a tervezesnel, vagy az elso pozitiv tesztnel, a nogyogyaszomhoz 1 honappal elobb kell bejelentkezni...

2012. ápr. 21. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsőnél volt terhességi cukrom, most a második terhességnél minden értékem tökéletes! Pedig semmit sem csinálok máshogy. 15 hetese nézték a cukromat majd 16 hetesen volt egy terheléses, de mindig minden nagyon jó lett. Annyit kell tennem, hogy az itthoni vércukorszint mérőmmel hébe-hóba megmérem, ha tartósan 7 fölé emelkedik étkezés után másfél órával akkor jeleznem kell a belgyógyásznak. Eddig szerencsére minden rendben.
2012. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a fiamnál diétáznom kellett, 170 g-os ch diétán voltam a 26. héttől. Most az első trimesztert végig betegeskedtem, semmi kaját nem kívántam, az édességeket sem, de nem is diétáztam, örültem, hogy eszek valamit. A 20. héten csináltunk terheléses cukrot, 5, valamennyik lettek az értékek, a 120 perces is. Azóta jól vagyok, az édesség is megy rendesen. Elfelejtettem a dokim megkérdezni, hogy meg kell e ismételni a 25-26. hét körül, de majd úgyis megyek akkor még hozzá, majd megmondja. Szóval ha kiderülne diétáznék, de enélkül nem tudok (sosem tudtam diétázni, nem túl nagy az akaraterőm, de ha muszáj akkor tartom, ha nem, akkor nem kínzom magam)
2012. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!