Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pimafucort krémet használt/has...

Pimafucort krémet használt/használ valaki?

Figyelt kérdés
A dokim írta fel,de azt olvastam róla,hogy mivel szteroid tartalmú krém,így terheseknek nem javasolják.
2012. ápr. 20. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol olvastad, és lehet, hogy igaz is, de nekem mindkét terhességem alatt volt gombás fertőzésem sajnos, és mindkétszer ezt írta fel az orvos, semmi gond nincs vele, és amúgy egy elég gyengus szer. nekem kúpot is írt.
2012. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is használtam még a 12. hét előtt, mert akkor még nem írhatott fel kúpot a doki. Semmi bajod nem lesz tőle, de lehet, hogy javulás sem lesz, nálam se nagyon vált be :)


34 hkm

2012. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Amúgy itt a neten olvastam,amikor rákerestem.

Egy orvos írta válaszként valamelyik oldalon.

2012. ápr. 20. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Én használtam ilyet nem terhesen, és bizony amikor terhes lettem, és megint gond volt, akkor a dokim nem ezt írta fel, hanem (egy sikertelen Canesten kúra után) a Pevarylt. Úgyhogy én is lehet hogy rákérdeznék. Az én dokim nem aggályoskodó, de szteroidosat pont odalent nem enged.
2012. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok:

Igazad van, hidrokortizon van benne, de minimális.


Amúgy ez van a haszn. útmutatóján:

Terhesség és szoptatás alatt a készítmény orvosi felügyelet alatt használható.

A készítményt szükség esetén, orvosi mérlegelést követően terhes és szoptató nők is alkalmazhatják. Azonban terhes és szoptató nők nem vihetnek fel nagy bőrfelületre Pimafucort-ot, hosszú időn át vagy fedőkötés alatt. A készítmény hosszan tartó alkalmazását szoptató nők mellén kerülni kell.


Ez sztem nem gáz, végülis kifejezetten azt írja, hogy lehet használni.

Hidd el, ha a legkisebb rossz hatás lépett volna fel, már írnák is rá, mert a gyógyszergyárak nagyon védik magukat. Nyugodtan használd.

2012. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vált be? Akkor mi használt?
2012. ápr. 20. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Hüvelykúpot írt fel nemrég, az már használt a folyásra. Viszont úgy tudom azt a 12.hétig nem írhatnak fel, azt nem tudom miért..


34 hkm

2012. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12. hétig nincs kúp valóban, de a Pimafucort nekem is furcsa. Nekem 8 hetesen kellett volna, volt is itthon, gondoltam elkezdem, de először a férjem nem engedte (ő orvos), majd a nőgyógyászom is azt mondta, hogy semmiképp. Pimafucint adtak helyette.
2012. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!