Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vitagyn C-t használt valaki...

Vitagyn C-t használt valaki terhesség alatt? Aplikátor megengedett?

Figyelt kérdés
Folyamatos hüvelyi folyásom,viszketéssel és 29.hetes kismama vagyok.Canestent ajánlottak de ez természetesebb ezért szeretném megpróbálni.
2012. márc. 6. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Applikátor semmiképp. Ha valami természetesebbet szeretnél, akkor protexin gynophilus, jóval természetesebb és hatékonyabb is. :)
2012. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ln használtam. Az első trimeszterben fel voltam fázva, arra kaptam. Az applikátor tiszta, így nem lehet vele gond.
2012. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az applikátor nem a tisztasága miatt nem jó, és az első trimeszterben használható is lenne, de a harmadikban már nem. Amúgy terhesség alatt is használható nyugodtan a vitagyn, de én a protexint javaslom inkább.
2012. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én applikátorral használtam a 2. trimeszterben, semmi gond nem volt. Csak óvatosan csináld.
2012. márc. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
óvatosan félig helyeztem be az aplikátort vagy kézzel az első és második trimben és semmi baj nem lett, nagyon jó készítmény szerintem
2012. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!