Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 38. hetes ultrahangon azt...

A 38. hetes ultrahangon azt mondták közepesnél kevesebb a magzatvíz. A doki szerint nincs baj. Ez mitől lehet? Jobban kellene figyelnem valamire? Üdv

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt a 36. héten. A szülésznőm mondta, hogy valószínűleg közeleg az idő, mert szülés előtt lassul a magzatvíz mennyisége. A dokim nem foglalkozott vele, azt mondta, nem jelent ilyenkor ez már semmit.
2008. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bendzso ***** válasza:

mivel nem tudom, h mit kellene tenned, ezért én is csak a saját tapasztalataimmal tudlak bátorítani. a nagyobbik fiam két héttel hamarabb érkezett és rengeteg magzatvíz folyt el. a második fiam pedig tíz nappal később érkezett (már megfenyegetett a doktor bácsi, h megindítja reggel a szülést és akkor a méltóságos úr éjjszaka megindult kifelé), szóval ő később jött, alig volt már magzatvíz... szóval a magzatvíz mennyisége valóban utalhat a szülés időpontjára, de szeirntem csak a szülés közben :0) mert mennyi is az ideális magzatvíz? ahány kismama, annyi mérték. mekkora a gyerek, ahely, valójában mikor termékenyült meg a petesejt és ahoz képest háányadik héten jársz... az elős fiam méretei alapján négy kg fölötti gyereket jósoltak, aztán egy hosszú girnyó baba lett 2750 gr-al. pedig a méretei alapján ezt dobta kia gép. a kisebbik fiamnál meg mondták, h tök normál súlyú lesz, de azzal senki sem számolt, h tíz napot még ráhúz, így majdnme négy kg lett.

szóval amíg a dokid nem aggódik,a ddig neked sincsokod aggódni! élvezd a pocakod élvezd a babád, sok sok boldogságot kívánok!

2008. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, kicsit nyugodtabb vagyok!
2008. ápr. 21. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!