Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dopegytet és betalocot szedő...

Dopegytet és betalocot szedő kismamák hanyadik hétig húztátok ki? (lent a többi panasz)

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok.A baba már be van fordulva a csatornába uhn láttuk,de a doki hiába kértem nem nézett méh szájat,tehát azt se tudom nyílok e már kifele.Azt mondta ezek normálisak ennyi idősen(kívánom hogy ő érezze ezt 6 hétig még).Nyomás érzés van a hüvelybe és nyíllálások is főleg ha sétálok.
2012. ápr. 19. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez tökéletesen normális, én is ezt éreztem a 30. héttől, és nem volt semennyire sem kinyílva a méhszájam (csak 35 hetesen nézték, szabályos 5 perces fájások miatt, de azok is jóslók voltak, és még azoktól sem nyílt). Most vagyok 37 hetes, most nem is fáj már, mégis most kezdett nyílni. Bízz picit jobban az orvosodban, és tűrj...:)
2012. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szedem a dopegytet, nem is keveset, meg minden nap mérem a vérnyomásomat, plusz cukros vagyok, de nem lelem az összefüggést!

Vagy idegeskedsz? Az függ össze a dopegyt szedésével?

Én is szoktam érezni azt az érzést, hogy a fejével nyomul belülről, de ez természetes állítólag, emiatt én ne aggódom.

Én 30 hetes vagyok amúgy. Nyugodj meg, tényleg ne stresszeljél! :)

2012. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A dopegytnek és a betalocnak semmi köze ahhoz egyébként, hogy mikor fogsz megszülni, hacsak nem megy fel ezek ellenére nagyon magasra a vérnyomásod, és lesz proteinuriád, mert ilyenkor adott esetben azonnal megcsászároznak. De egyébként semmit nem tesz.
2012. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ági1987 ***** válasza:
41 hétig így is ki húztam!Pedig elég magas volt a vérnyomásom!A többi pedig tényleg normális!
2012. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41.héten szültem
2012. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!