Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam belgyógyásznál,...

Ma voltam belgyógyásznál, nagyon megijesztett! Mit jelent, hogy a nagyerek felett zörej van?

Figyelt kérdés

Azt mondta,hogy ez semmi jót nem jelent. Nagyon bunkó volt, semmit nem volt hajlandó mondani. Csak annyit, hogy a háziorvos majd elmondja, hogy most mi a teendő. Hozzá viszont csak hétfőn tudok elmenni! Tudja valaki, hogy ez mit jelenthet? Volt már valakinek ilyen? Féltem a babát! Előre is köszi!

22 hetes kismami


2008. ápr. 18. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Elöszőr is nyugodj meg!A babádra gondolj,nem jó ha idegeskedsz!Hétfőn meg fogsz tudni mindent,nem kell mindig be parázni amit az orvos mond,ők mindent felnagyitanak.Nálam is vannak ilyen gondok,nekem a szívembe az egyik billentyüm nem zár rendesen,ez végett szívritmus zavarom van.Elfog téged küldeni a háziorvos kardiólogiára,lehet gyógyszert is fogsz kapni.Minden jót kivánok!13 hetes kismami
2008. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szívmellékzörejem van, de azt mondták ki fogom nőni. Még az a szerencse, mert akkor k....va sokáig kell éljek, mert 36 éves vagyok és még mindig van. Szóval, ha ez nálad nem valami új dolog és eddig a kutya se vette észre, akkor ne idegeskedj, ha meg valami baj van, akkor majd megszerelnek, és ha eddig kibirta hétfőig már csak nem történik semmi extra. Az a lényeg, hogy te ne idegeskedj egy kicsit se!! Az orvos meg bizony nagyon bunkó, ha nem nyugtat meg egy aggódó kismamát. Neki hasonló jó napokat, neked meg nyugalmat és pihenést kívánok!!!!!
2008. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Talán egy kicsit megnyugodtam. Délután megyek dokihoz...
2008. ápr. 21. 07:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!