Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe eshetek így?

Teherbe eshetek így?

Figyelt kérdés

ha háromszor csinálnám a párommal egy nap úgy, hogy első kettőnél időben kiveszi, de a harmadiknál már nem, akkor van rá esély hogy tehes leszek?


persze nem megállás nélkül három menet. pár órán belül.


maradhatnak még életképes spermái 2 menet után?



2012. ápr. 16. 22:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

ha nem tetszik a kérdés akkor keress olyat ami elnyeri a tetszésed és nem akadsz ki rajta

de az sem lenne baj ha olyat keresnél amire értelmesen tudsz válaszolni.

vagy esetleg olyat amiben nem hülyeséget kérdeznek.

valószínü ha meg tudnám kérdezni valakitől az ilyen dolgokat nem idegeneknek tenném fel a kérdéseimet.

2012. ápr. 16. 23:43
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor:


a védekezésnek kettő effektív módja van a te esetedben. Ez az óvszer, illetve a fogamzásgátló. A megszakításos módszer csak idő kérdése, amit a kérdésedben írsz pedig pusztán csak butaság. Tehát: ha felelős akarsz lenni, akkor a fenti kettőből választasz, tekintve azt, hogy a tény, hogy három évig nem csúszott be nem garancia arra, hogy nem is fog még idén vagy egy év múlva.

2012. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
óvszerre érzékeny vagyok gyógyszert pedig nem szedhetek a betegségem miatt. azért maradt ez a megoldás
2012. ápr. 16. 23:52
 14/22 anonim ***** válasza:

Akkor talán ez a lehetőség?

[link]

2012. ápr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Persze ezt is meg kell érteni, és ha az ilyen rohan abortuszra, mert épp maradt egy darab fürge kis sperma, akkor még hőst is csinál belőle a társadalom, mert szegényke azért gyilkol, mert óvszerérzékeny és gyógyszert sem szedhet.


Aki viszont megtartja, az pedig egy pszichopata állat. Pfff.....


Köttesd el magad, azt mehet éjjel-nappal beléd. Vagy orvosi segítséget is lehet kérni, mint rizikózni és a végén megölni egy újabb, nem kívánt babát.

2012. ápr. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen, teherbe eshetsz így is. Ha nem szedhetsz gyógyszert és az óvszer is kilőve, akkor nézz utána az egyéb fogamzásgátló eszközöknek. Léteznek hüvelykúpok, amik nem 100%-ban védenek, de a semmitől mindenképpen jobban. A nőgyógyász ebben is tud segíteni. Már amennyiben még nem késő.
2012. ápr. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát még a hüvelykúp+megszakítás is biztonságosabb lenne, de nekem ez a gumi allergia gyanús picit.
2012. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

miért gyanus a gumi allergia?!

forró leszek tőle utána meg viszket és ég mint az állat.

de ha neked fura akkor biztos én találtam ki mert unatkoztam.

biztos nem is létezik olyan hogy valaki allergiás vagy érzékeny valamire.....

2012. ápr. 17. 11:02
 19/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamilyen fertőzésed van, azért égsz "belül".
2012. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

igen. és a fertőzés pont akkor jött elő amikor néha gumival próbálkoztunk.

máskor meg csak úgy felszívódott belőlem.

aztán amikor megint előkerült a gumi, hussssssss valami csoda folytán vissza szállt a fertőzés


igazad van. tuti fertőzésem van. nem is értem miért gondoltam hogy érzékeny vagyok pl. a síkosítóra vagy bármi másra

2012. ápr. 17. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!