Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős terhességtől...

Mennyi idős terhességtől lehet kismamaboltban vásárolni?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok, és az összes ruhám kinőttem. Érdemes már kismamaboltba mennem, vagy inkább vegyek egyenlőre nagyobb nadrágot? Félek, hogy kinevetnek, mert még nincs nagy pocakom.
2008. ápr. 17. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy állítható derekú narágot mindenképpen vegyél, otthonra én mai napig a férjem melegítőit hordom :)Tudom még ajánlani a kismamaövet, mert ehhez nem kell kicserélni a régi felsőidet. [link]
2008. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor vásárolsz, ha már nem jók rád a ruháid, ugyanis hiába veszel nagyobbat- már ha nem akarsz kismamaruhát venni- ugyis kinövöd.

Én 10 hetesen már vettem egy kismamanadrágot, mert már egy farmerom sem volt jó rám.Aztán szépen apránként vettem hosszú pólót, stb, most 18 hetes vagyok, és bizony nekem már szép nagy pocim van, és szélesedtem is, pedig csak 3 kg-ot híztam.

Senki sem fog kinevetni.

Szerintem nem érdemes kinlódni a szűk ruhákban, és mostmár olyan jó kis nadrágok vannak, hogy meg sem mondják, hogy kismamanadrág, ha nem látják a hasrészét.

2008. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan bemehetsz, engem sem nevettek ki 10 hetesen, az összes nacim kicsi volt. ÚGyis sokáig fogjuk használni, miért ne vehetnénk már meg most egy jó kis gumis dereku nacit vagy szoknyát?

Nyugodtan!

2008. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bendzso ***** válasza:
amint kényelmetlennek érzed a meglévő ruháidat vagy már nagyon nagyon vágysz arra, h te is kismamruhát hordj :0) szóval akkor amikor akarsz, szerencsére számtalan cég, számtalan modellel áll rendelkezésre, bőven tudsz válogatni.
2008. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan, tök jó nacik vannak! Felüdülés lesz:-)))
2008. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Menj el kismamaboltokba! Én is vettem már 11 hetesen, nem röhögtek ki. Nem fogod megbánni, mert nagyon kényelmesek. Én is vettem az elején nagyobb méretű nadrágot, de a vége az lett, hogy eldobhatom, mert sokáig nem tudtam hordani. A kismamanadrágot egészen az elejétől a végéig lehet hordani!

Gratula a babóhoz!

2008. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az aranyos és megnyugtató válaszaitokat. Ugy döntöttem ebéd után már megyek is.

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!

2008. ápr. 18. 09:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!