Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy ideje neha nagyon "lent"...

Egy ideje neha nagyon "lent" erzem a baba mozgasat, ez jelentheti azt, hogy lassan itt az ido?

Figyelt kérdés

mostanaban megfigyeltem, akar ulok akar fekszem hogy szinte a szemerem szorzetem kezdetenel kalimpal a babam, meg mintha bugyborekolna neha. fent is ugyanugy erzem ahogy eddig, csak ilyen lent nem volt ezelott nagyon soha.

betoltottem mar a 36. hetet, tehat lassan de biztosan itt a finish, de utalhat ez arra, hogy o mar nagyon keszulodik es ezaltal nem biztos, hogy kivarja a 40.et?


2012. ápr. 14. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ebből nem lehet megállapítani, eldönteni,hogy mi a helyzet. Nekem a 34-35. héten annyira nyomta magát lefelé,hogy féltem megszülök. de elmúlt. Ma töltöttem be a 38 hetet, szóval lehet,hogy Neked is nyom valami ideget. Próbálj meg kevesebbet függőlegesben lenni és beszélni a babukáddal,hogy kicsit kússzon feljebb! :-)Hidd el, működik!

Boldog babavárást!:-)

2012. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!