Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell hamarabb befeküdni...

Miért kell hamarabb befeküdni a terhességi cukrosoknak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én itt olvastam, hogy megindítják 40 hétre a szülést, mert nem lehet túlhordani. Na azóta mint őrült jártam utána, de mindenhol azt mondták, hogy ez nem így van. A cukrosoknak nagyobb lehet a babájuk, ezt szokták figyelni. De nekem sem nagyobb (igaz csak terhességi emelkedett cukrom van, nem diabetesem).

Szóval ne félj, ha minden rendben, jók az értékeid, nem fognak befektetni.

2008. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Szia!


Én 34 hetes vagyok és most voltam bent a korházban 8 napig a cukor miatt. Ugyanis nem vagyok egyépként cukros csak a dokim elküldött laborba és vérvételen magasabb lett a cukrom így megcsinálták a vércukorprofilt amit 3 szor ismételtek és jó lett minden. De nekem ott azt mondták hogy azok a kismamák akiknek magas a cukor szintjük azoknak inzulinnal kell csökkenteni mert akkor amikor megszületik a baba akkor a babuci bekómázhat mivel ő azt szokja meg. És igen a másik meg a fotopátia ami a magzat el-zsirosodását jelenti hogy sokkal nagyobb lesz a baba mint az átlag vagy éppen az ellenkezője. Ezért kell befeküdni hamarább ezeknek a kismamáknak és minden nap megfigyelik,és 160g szénhidrát diétát írnak elő.

2008. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy vagyok, mint az első válaszoló. Magas terhelt (8.0), tökéletes itthoni vércukorértékek (étkezés után 1 órával max 6.0 szokott lenni). A babám méretei tökéletesek, még kisebb is az átlagnál a kis drágám. Most tartunk a 40. héten, vasárnapra vagyok kiírva, és ha addig nem születik meg magától, kedden beindítják. Igazából én sem tudom pontosan miért, az orvosom a diabéteszre hivatkozik. Én bízom abban, hogy jól dönt, de talán én még várnék szívem szerint, ugyanis még csak be sem ékelődött, jóslófájásaim sincsenek és nyitva sem vagyok.

puszi

2008. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!