Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a harmadik terhességem....

Ez a harmadik terhességem. Örülnöm kellene, mégis lehangolt vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Akartuk ezt a babát,iletve most már ebben se vagyok biztos.Teljesen össze vagyok zavarodva.A két nagyobbikkal olyan "könnyű" és kényelmes az élet.Mi lesz? Ráadásul a nagyszülők is azt kérdezik,hogy biztos jól átgondoltam?Amúgy is labilis ilyenkor a lelkiállapota egy nőnek!És még akkor nyíltan nekem szegezik ezeket a kérdéseket.Csak negatív dolgok jönnek elő,ha arra gondolok,hogy lesz mégegy gyerekem.Miért?
2008. ápr. 17. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha terhességed előtt akartátok, akkor most is, csak össze vagy zavarodva. Ne hagyd, hogy rémisztgessenek. Lehet a hormonok miatt is vagy elkeseredve, nekem is vannak félelmeim, pedig az elsőt várom. Örűlj, hogy már a harmadikat várod, ne foglalkozz senkivel. Idővel tudsz majd a szép dolgokra is gondolni.:)
2008. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én teljesen megértelek.


Nekem a második gyerekem lesz (az első már 8 éves)-szerettem volna még egy babát (legalábbis azt hiszem/hittem).

Mikor megtudtam örültem, sírtam...

De egyre sűrűbben eszembejut, hogy valóban normális vagyok e, "kell e ez nekem".

Ráadásul a fiam beteg lett, két hét múlva műtik-én 4 hét múlva szülök:(

Minden összejött, most végkép úgy érzem-nem kellett volna...


Biztos lesznek akik megköveznek stb. - abszolút nem érdekel.

Én biztos vagyok benne, hogy Nálad és nálam is meg fog változni a helyzet.

Én csak kitartást tudok kívánni Neked (és magamnak is).

2008. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, pont a kérdésre nem válaszoltam - "mit csináljak".

Én megprobálok a szép dolgokra gondolni, meg arra, hogy a fiam nagyon várja.

Én is várom, hogy lássam milyen lesz, hogy megölelhessem.


Az biztos, hogy a "könnyű és kényelmes" életnek vége - egy időre. De az is elmúlik egyszer.

2008. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Kicsit jobb :)De még mindig szörnynek érzem magam,hogy nem tudok örülni a terhességnek úgy,ahogy azt "kellene"Remélem hamar átmegy rajtam ez az állapot.
2008. ápr. 17. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy vagy azota te kérdező és válaszolok?
2021. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!