Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért elítélendő, ha amásodik...

Miért elítélendő, ha amásodik gyermekemet is epidurális érzéstelenítővel szeretném majd világra hozni?

Figyelt kérdés
Az első gyermekemet is azzal szültem és teljesen pozitív élmény volt számunkra. Szeretném, ha a másodiknál is kapnék érzéstelenítőt, ha van rá lehetőség és alkalom. Viszont ezmiatt a környezet teljesen elítél és már kaptam olyan megjegyzést is, hogy aki nem éli át a szülés igzai fájdalmát az nem is igazi, jó anya. Miért kell engem ezért elítélni? Miért ne lehetnék ettől még jó anyja a gyermekeimnek?
2012. ápr. 14. 08:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

En a fiammal 25 orat vajudtam. 19 ora vajudas utan kertem edat mert 19 ora vajudas alatt osszesen 1 centit!!! tagultam. Pedig 5 percesekkel mentem be es 12 ora vajudas utan burkot repesztettek na azutan jott a pokol, orak hosszat vajudat ugy,hogy a fajasaim kozott nem volt szunet. Nekem a vegen mar az orvosom konyorgott,hogy engedjem beadni az edat mert ha ez igy megy akkor csaszar lesz. Az eda beadasa utan 5 ora alatt teljesen kitagultam es 1 ora volt a kitolas.

Most 16 hetes vagyok a kistesoval. Ugy tervezem,hogy nem kerek edat hatha konnyebb szules lesz de ha ilyen lesz mint az elso akkor nem fogom visszautasitani.

Aki ezert engem elitel az eljen at egy olyan szulest mint en.

2012. ápr. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2012. ápr. 15. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!