Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire káros az UH a babára?...

Mennyire káros az UH a babára? És milyen gyakran lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


28. héten szeretnék menni 4D UH-ra de ma voltam dokinál és mondta, hogy a 28. héten lesz a kövi UH. Akkor hirtelen eszembe se jutott, hogy akkor mennék 4d-re is, így nem tudtam megkérdezni.


2012. ápr. 12. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy idő után felmelegíti a magzatvizet, ezért nem jó sokáig uh-ozni a babát.
2012. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Az ultrahang nem káros se rád, sem a magzatra, nem bocsát ki sem káros sugárzást, semmit. A testedben levő vizet használja a gép ahhoz, hogy képet tudjon alkotni. Ne aggódj, örülj, hogy láthatod a babádat.

Egyébként szakmabeli vagyok, és 18 hetes km

Boldogságos babavárást!

2012. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semennyire, a klinikumban nem igazolódott, hogy bármilyen teratogén hatással bírna. 40 percen túl nem érdemes használni, a már említett melegedés miatt, de ezt épkézláb helyen nem is teszik. Sokak terhessége pedig hetekig napi szintű ultrahangos monitorozásnak van kitéve - veszélytelen.
2012. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menjél akkor 2 héttel később 4D-re, akkor már legalább jobban látszódik :)

És akkor nem fogsz aggódni annyira.

Ha már egyáltalán aggódsz emiatt.

2012. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én inkáb előbb mennék a 4D-re, 24-25 hetesen (nem tudom hol tartasz) akkor annyira szép :-)

Én 24+4 hetesen voltam, és gyönyörű felvétel és képek készültek róla! :-)


33 hkm

2012. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
23 hetes vagyok. Azért mennénk a 28. héten mert úgy kapunk fizut.:) De lehet megyek 2 héttel később.
2012. ápr. 12. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:

30 hetesen már nagyobb a baba, nehezebben kivehető, csak azért javasoltam a 24-25. héten :)

De ti tudjátok, én maradnék akkor inkább a 28. hétnél :)

2012. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 34 hetesen voltam csodaszép képek lettek, szerintem a 30. hét még bőven ok, de pusztán amiatt ne halaszd, mert károsnak véled. :)

36 hetes kismama

2012. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!