Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki akinek terhesség...

Volt valaki akinek terhesség elött volt gond az epéjével? Megmaradt terhesség alatt? (görcsölés, puffadás? )

Figyelt kérdés
Még nem vagyok terhes de kiváncsi vagyok mi vár rám.
2012. ápr. 10. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha ilyen problémád van, vetesd ki előtte az epéd, mert ha terhesség alatt begyullad, besárgulsz, meg kell műteni, lehet a babád látja majd kárát!

Én terhesség előtt kivezettem, mert kiderült dió nagyságú epekövem van, ami elzárta a vezetéket, nagyon görcsöltem, be is gyulladt, nem haboztam, vállaltam a műtétet, amit nem bántam meg, mert azóta nem fáj!

Ha meg hánysz is nem tudsz enni mikor fáj, a babád sem kap elegendő tápanyagot, és gyógyszert sem vehetsz be, mert terhesen árt a babának!

Szóval terhesség előtt orvosolni kell a problémát!

2012. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nekem is vannak vele gondjaim. Viszont csak úgy kivetetni nem lehet. Nálam nincsen kő, de nagyon oda kell figyelnem arra mit eszem, mert akkor rettentően be tudok görcsölni és rosszul vagyok.

Terhesség alatt erre most még jobban oda kell figyelnem, mert most talán még érzékenyebb. Eddig sajnos egyszer már sikerült begörcsölnöm. Ha betartom a testem által diktált játékszabályokat akkor viszont nincsen gond.

25 hkm.

2012. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem találtak se homokot se követ.csak néha begörcsöl.És nem hányok akkor csak megy a hasam!
2012. ápr. 10. 19:48
 4/12 anonim ***** válasza:
A sógornőm a terhesség alatt "megúszta" a nagyobb bajt, pedig már volt előtte epe problémája. Szülés után begörcsölt, a szoptatást is így abbahagyta és kórházba is került.
2012. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát ez nem tul biztató.

Olyan érdekelnehogy mondta valaki,hogy az első gyerek ki hozza a betegséget ,a második elviszi.Tudna erröl valaki valamit mondani.Szülés után jött elő a probléma.

2012. ápr. 10. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
A sógornőm azóta szült újra, de még panaszmentes szerencsére. :)
2012. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2db kövem van. Nagyon sokat szenvedtem vele. Görcs, hányás. Amikor ki akartam vetetni kiderűlt útban van a 4. gyerkőc. Az egész terhesség alatt semmi gondom nem volt. A szülésóta, megint kílódok. 8 hónapos a fiam és még szopizik. Azt hiszem egy éves kora körül le szoktatom, sajnos más egészségügyi probléma miatt is és ki vetettem a köveket. Terhesség előtt érdemesebb túlesni rajta.
2012. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyi, hogy a barátnmnek ugyan az volt, mint neked, de neki kivették az epehólyagját és azóta nagyon jól van. Már nem is diétázik.
2012. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ.
2012. ápr. 11. 08:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Én soha nem tudtam h lenne e vele gond, de az első négy hónapban végig epét hánytam, sőt kórházban is voltam vele, infúzióztak! De ahogy megmozdult azóta egyáltalán semmi ilyen bajom nincsen:)

22 hkm

2012. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!