Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős terhesen érdemes...

Mennyi idős terhesen érdemes először orvoshoz menni? Amikor már tutira lennie kell szívhangnak is?

Figyelt kérdés

7+2 hetesen már jó?

Köszönöm a válaszokat!!!


2012. ápr. 10. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
8-10 hetesen ajánlotta nekem a dokim. Én 9+3 hetesen mentem, volt akkorra szívhang.
2012. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6+3 hetesen már találtak szívhangot, de van akinek csak a 8. héten találják meg. Szerintem nyugodtan elmehetsz dokihoz.
2012. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6-8 hét között az ideális. Azért van ennyi eltérés (2hét) mert nem mindenkinek pont a hónap közepén van az ovulációja.
2012. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
már mehetsz szerintem, felesleges várni :) gondolom már így is alig bírsz elülni a fenekeden és ez teljesen normális :) én 5 hetesen voltam először, majd 6 hetesen, akkor már szívhang is volt, sőt láttam pulzálni egy kis pontot az uh-n, az volt a szivecskéje :) boldog babavárást!
2012. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

8 hetesen.

de szerintem 7+2-n már nagyon nagy a valószínöség hogy lesz.

én 10-en voltam a másodiknál és akkor már elég nagy volt.

2012. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

6 hét után van szívhang. 6+2 mindkettővel volt szívhang.

7 hetesen simán mehetsz.

2012. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj 6-7 hetesen, mert akkor már van szívhang. ÉS ami érdekes, magánorvoshoz mentem, kérte, hogy kérjek időpontot genetikai 12 hetes uh-ra. Kértem is, még másnap, és lebasztak, hogy már nem nagyon tudnak, túl későn jelentkeztem (7hét) Ez Szegeden volt! Szoval menj minél hamarabb!
2012. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Betöltött 6 hetesen mentem mindkettővel (6+4 és 6+2). Mindkettőnél volt már szívhang.

Szerintem 7 hetesen nyugodtan mehetsz.

2012. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 hetesen már tuti van szívhang is, előtte meg nem biztos. Én 6 hetesen hívtam fel a dokit és csak 8 hetesen hívott be.akkor már volt szívhang is.
2012. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!