Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg képtelenség, hogy 14...

Tényleg képtelenség, hogy 14 hetesen a babámat érezzem?

Figyelt kérdés
Ez a második terhességem, a fiam mozgását anno a 16. hét elején éreztem először. Még nem is számítottam rá, hogy már érezhetem a picit, de az elmúlt 2 napban már másodjára fordult elő az a rebegő, bugyborékoló érzés. Terhesgondozáson megemlítettem, de kinevettek, hogy ez még képtelenség...
2012. ápr. 10. 14:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én az elsőt betöltött 17 hetesen éreztem, a másodikat a betöltött 13. héten közepén. Biztos vagyok benne, hogy a babát éreztem, az első után főleg tudtam, milyen érzés lesz.
2012. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem képtelenség. Az elsőt 12+5 naposan éreztem először, s utána 4 nappal újra. Azután szinte már rendszeresen, mindennap.

Másodikat viszont csak 16 hetesen, de nála már rúgást éreztem, elég erőset. :)

2012. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én 1s 14 hetesen éreztem először! Este,amikor feküdtem :) Mintha apró buborékok pukkannának szét,nagyon érdekes volt!Fantasztikus érzés!!! Védőnőm is azt mondta,hogy ez bizony a baba! Boldog babavárást!

Egyébként akik soványak,hamarabb megérzik!

2012. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!