Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok, az orvosom...

9 hetes vagyok, az orvosom még nem küldött vérvételre. Nem kellett volna elküldenie?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:

vérképre gondolsz?

én is csak a 16. héten voltam, de akkor néztek csomó mindent: afp ...

2008. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj,12hetesen van az elsö vérvétel és uh.Még van idöd!
2008. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2008. ápr. 16. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:
En is 9 hetes vagyok,most jottem a dokitol,most voltam amugy eloszor..hat nem semmi hogy dobog a kicsi szive...de engem sem kuldott vervetelre..
2008. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg csodálatos hallgatni...:)
2008. ápr. 16. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:

En is csak a 12.heten voltam,mert mondtam,h kutya van a lakasban,es a toxoplazma miatt megcsinaltatta akkor a nagy labort,de O mondta,h a 16.heten mentem volna,de a kutyus miatt inkabb menjek elobb.

Boldog babavarast kivanok!

20 hetes kismama

2008. ápr. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos a legtöbb helyen nem küldenek még ilyenkor, pedig minél előbb, annál jobb. Én állandóan szédelegtem 9 hetesen, de csak nagy nehezen küldött el a doki 10 hetesen (vagyis tulajdonképpen a védőnő küldött el, amikor kiskönyvet kaptam, mert leépítés volt, és így szükségem volt a kiskönyvre hamarabb, mint a nálunk szokásos 12.hét). Kiderült, hogy eléggé vashiányos vagyok, azért szédültem (amúgy se volt túl jó a hemoglobinom sohasem). Szerintem, ha csak a 12.héten megyek (pláne a 16-on) elájultam volna egy párszor. Arról nem is beszélve, hogy a vashiány árt a babának (a rossz vérkeringés miatt nem kaphat elég oxigént).

2008. ápr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 11. héten vagyok, és az első vérvételem a 12 hetes vizsgálaton lesz.

A dokim azt mondta néhány héttel ezelőtt, hogy a 20. hétig ráér.

2008. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!