Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vérvételre? Szerintet...

16 hetes vérvételre? Szerintetek a rendelőbe vagy a korházba veszik le a vért? Mert a beutalon nincs rajta:S

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 11:00
 1/9 A kérdező kommentje:
és annak mikor van meg az eredménye? mert én 8án megyek a vérvételre de 19én meg van a 18hetes ultrahang...és azt mondták hogy a vérvétel lelet nélkül nem lehet...igaz ez?
2011. aug. 1. 11:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, a 18. hetire nem lehet az eredmény nélkül menni. Kórháza válogatja, de általában 2-3 héten belül meg van az eredmény!

Nekem a kórházban vették le!

2011. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és akkor most micsináljak 19én re van időpontom az ultrahangra..de akkokr még ezek szerint nem lesz meg az eredmény...időpont nélkül meg nem mehetek csak ugy be...ja és akkor már több leszek mint 18 hetes..:(
2011. aug. 1. 11:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy hol veszik le a vért, az helyileg változó. Nálunk a doki sosem vett vért, hanem az SZTK-ban, a laborban csinálták. Eredmény (AFP) 1-2 hét múlva volt. Mondjuk, nálunk nem csinálnak kombinált tesztet, így nem is kérték az uh-hoz a véreredményt. Viszont az uh-t nem kötelező pontosan a 18. héten csinálni, utána 1-2 hét még belefér, a dokik gépe tartalmazza azoknak a heteknek is a méreteit.
2011. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a kombinált teszt az az amit külön fizetni kell mert nekem olyan nem lesz csak a sima afp...akkor nem is muszály vinni? bár most mikor kiadták a beutalot akkor montna hogy az eredménnyel együtt kell menni az ultrahangra..:S
2011. aug. 1. 11:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok! A 2. válaszoló keveri a dolgokat egy kicsit. A kombináltat a 12.héten csinálják.

Neked meg most a 16. heti vagyis az AFP-hez veszik le!

A legjobb ha megkérdezed a kórházat. Én pl. az Istenhegyi úton csináltattam a 18. hetit, ott nem is kérték az AFP eredményt. Egyébként nekem két hét alatt jött meg, de barátnőmnek meg pár hete 3 hét alatt.

De egyébként tényleg meg lehet csináltatni, akár a 19-20. héten is!

2011. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az AFP eredmény 3nap alatt meg volt és vinni kellett a 18.heti UH-ra mert kérték.Mondjuk én csak a 19.héten voltam,mert akkorra tudtak időpontot adni annyian voltak.Egyébként 18-20.hét között adnak időpontot.
2011. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem kevertem, csupán azt hittem, ahhoz kell.. Kicsit később is csinálnak hasonló kockázatelemzést, nem csak kizárólag a 12. héten... Bár én ezeket nem tartom igazán megbízhatónak.

Nálunk senki sem kért AFP eredményt az uh-hoz, pedig én genetikai vizsgálaton (mintavétel) is voltam.

2011. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm hát akkor ha leveszik a vért megkérdem hogy mikor lesz meg az eredmény és kérek egy uj időpontot pedig már ugy vártam a 19ét:(
2011. aug. 1. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!